Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Zekeriya Alp istifa etti

Zekeriya Alp istifa etti
Son Güncellenme : 16 Ara 2014 15:37

Zekeriya Alp istifa etti
Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp görevinden istifa ettiğini açıkladı

Her hafta Salı günü düzenlediği basın toplantısıyla hakem kararlarını basın mensuplarının karşısında değerlendiren Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp, bu haftaki toplantıda görevi bıraktığını açıkladı.

Gaziantepspor-Beşiktaş maçının ardından kırmızı-siyahlı kulübün başkanı İbrahim Kızıl’ın kendisine yönelik sert eleştirilerini barkovizyondan izleten Zekeriya Alp, daha sonra sinirli bir şekilde görevi bıraktığını duyurdu.

TFF’DE YÖNETİM TOPLANDI

Zekeriya Alp, istifa kararını açıklamasının ardından “Haddini bilmeyenlerin çoğaldığını görüyorum. Atıp tutmakla bu işler olmaz. Buyrun ben de bırakıyorum. Geçmişimi istiyorlar ama geçmiş bir daha gelmeyecek. Artık MHK’de bu tip işlerden insanları uzaklaştırmak için 3 yıldır arkadaşlarımla çalışıyorduk. İnsanlar sadece 1 takdir bekliyor. Türk sporunda her kademede görev aldım. Sen bana nasıl şüpheli dersin? Önce kendine bak sen! Bu istifa bir birikim. Kıvılcım bu nokytaya geldi. Çok düşündüm, kimsenin haberi yoktu. Yıldırım Demirören’in de haberi yok. Kolay kolay pes etmem ama bu tip durumlarda ne yapılması gerekiyorsa onun yapılması lazımdı” dedi.

 

KIZIL: MHK DEĞİŞMELİ
Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, Beşiktaş maçında Gökhan Töre’nin pozisyonuna tepki göstermişti. Kızıl, “MHK resmen emek hırsızlığı yapıyor. Gökhan Töre’nin hareketine bakın. Kırmızı kart çıksa, maç böyle mi olacak? Bu MHK ile gitmez, acilen değişmesi lazım” ifadelerini kullanmıştı.

GAZİANTEPSPOR – BEŞİKTAŞ MAÇINDA KIRMIZI KART İSYANI

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış