Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Yüzde 100 bana yetmez”

“Yüzde 100 bana yetmez”
Son Güncellenme : 05 Tem 2013 13:14

Fenerbahçe Ülker’in efsane coachu Obradovic, HABERTÜRK’e konuştu

Fenerbahçe Ülker'in efsane coachu Obradovic, HABERTÜRK'e konuştu

HTSPOR ÖZEL RÖPORTAJ / Gökhan TÜRE

Fenerbahçe Ülker’in yeni coachu Zeljko Obradovic, Habertürk’e verdiği röportajda, Sarı-Lacivertli taraftarlar ve camianın büyük beklentiler içinde olmasının kendisini rahatsız etmediğini, aksine bunun ekstra bir motivasyon aracı olacağını söyledi.

Obradovic, şampiyonluklarla dolu kariyeri nedeniyle Fenerbahçe’de de beklentilerin ‘kısa vadede zirve’ olacağını hatırlatmamız üzerine, “Mucizeler çok çalışmadan gerçeğe dönüşemez” diye konuştu. Efsanevi Sırp çalıştırıcı, Fenerbahçe’de kendisini zor bir görevin beklediğinin farkında olduğunu belirterek, “Buraya geçmişte birçok şampiyonluk yaşayarak gelmiş bir antrenör olmam şampiyon olacağız anlamına gelmiyor. Bunu ancak oluşturacağımız kadro ile çok ama çok çalışarak elde edebiliriz. Ben yeniyim, yardımcılarım yeni olacak, birçok oyuncumuz da yeni olacak. Hayatımda yeni bir mücadeleye atılıyorum. Bunun için de hem heyecanlı hem de mutluyum” dedi. Başarıya ulaşmak, şampiyonluk hedeflerini tutturabilmek için çok çalışmaları gerektiğini tekrar eden tecrübeli coach şunları söyledi:

“Beklentilerin beni rahatsız eden bir yanı yok. Buna alışığım. Şampiyon olmanız için oyuncularla en azından 8-9 ay birlikte olmanız ve çok çalışmanız gerek. Oyuncularımdan idmanlarda yüzde 120’lerini, maçlarda ise yüzde 150’lerini vermelerini isteyeceğim. Limitlerimizi bu sayede göreceğiz. Fenerbahçe taraftarlarına sabırlı olmalarını diliyorum. Beklesinler, sabretsinler. Mantıklı olan mucizeden önce bunu beklemek olmalı. Sonunda görmeyi arzu ettikleri Fenerbahçe Ülker elbet sahada olacak. Tabii ki hepimizin rüyası hem Avrupa’da hem de Türkiye’de zirveyi yakalamak. Ama bunun için sabırlı olmak ilk şart.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış