Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Yönetim ipini çekti!

Yönetim ipini çekti!
Son Güncellenme : 22 Ara 2014 11:47

Yönetim ipini çekti!
F.Bahçe’nin hocası İsmail Kartal, son haftalardaki kötü gidişi nedeniyle Emenike’ye ağır cezaların verilmesini talep etti. Yönetim de Nijeryalı oyuncuyu gözden çıkarttı

HTSPOR / Ferudun NİĞDELİOĞLU

Fenerbahçe’de Emmanuel Emenike topun ağzında… Sarı-Lacivertliler’in yıldız futbolcusu, geçen sezonki performansını mumla aratmanın yanı sıra disiplinsiz davranışları nedeniyle hedef haline gelmiş durumda. Teknik direktör İsmail Kartal her şeye rağmen Nijeryalı oyuncusuna 11’de yer verdi ancak Emenike, bu fırsatları değerlendiremedi. Bunun yanı sıra sorumsuz tavırları ve açıklamalarıyla da tepki toplamaya başladı. Özellikle Kayseri Erciyesspor maçı bardağı taşıran son damla oldu. Sahada adeta gezinen ve hiçbir varlık gösteremeyen Emenike oyundan alındığında teknik heyete tepki göstererek soyunma odasının yolunu tutunca kelimenin tam anlamıyla ipi çekildi.

YÖNETİM: PARAYI GETİR, GİT
Teknik direktör İsmail Kartal hazırladığı raporda 3 ayrı konudan dolayı Emmanuel Emenike’ye para cezası verilmesini istedi. Kartal, Nijeryalı oyuncunun idmanlardaki isteksizliği ve takımın huzurunu bozması; izinsiz yaptığı basın açıklaması; sahayı terk edişlerindeki sinirlilik hali ve disiplinsizliği nedeniyle para cezasına çarptırılmasını talep etti. Kartal’ın raporunu haklı bulan yönetimin de menajeri aracılığıyla Emenike’ye, “Gitmek istiyorsan 15 milyon Euro getir ve git” haberini yolladığı öğrenildi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış