Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > Yıldırım’dan mesaj var!22

Yıldırım’dan mesaj var!22
Son Güncellenme : 01 Nis 2013 19:12

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe Dergisi’nin nisan sayısında, “Siz “BİR” olun… Siz “VAR” olun…” başlığıyla bir başyazı yayınlandı.

Fenerbahçe dergisinin nisan sayısındaki yazısına basketbol tarihinde bir ilki gerçekleştirerek FIBA Kadınlar Euroleague Finali’ne yükselen ve Avrupa ikincisi olan sporcuları kutlayarak başlayan başkan Aziz Yıldırım, diğer branşlardaki sporcularını da kutlayıp mücadele ettikleri kulvarlarda başarılar diledi.

Futbol Takımının da yarıştığı her kulvarda mücadelesine devam ettiğine dikkat çeken Aziz Yıldırım şu ifadeleri kullandı: UEFA Avrupa Ligi’nde çeyrek finale yükseldik. hedefimiz Avrupa Ligi’nde final oynamaktır. Futbol takımımızın her türlü engel ve zorluğa rağmen, 3 kulvarda verdiği mücadele hepimizin gururudur. Bu başarılarda siz taraftarlarımızın rolü çok büyüktür.

Bununla birlikte belli bir grubun şahsi çıkarları uğruna yaratmaya çalıştıkları kaos – kargaşa, Kulübümüzü ve takımımızı doğrudan etkilemekte ve bilindiği üzere bu kişilere fikir önderliği yapanlarca da bu hedeflenmektedir.

Fenerbahçe’nin başarısızlığı üzerine bir gelecek inşa etmeye çalışanlara, buradan açıkça sesleniyorum: Futbol Takımımızın ve Kulübümüzün yaşadığı bu sürecin önemi nedeniyle bu konudaki tüm bilgi ve belgeleri sezon sonunda kamuoyu ve Fenerbahçe camiası ile paylaşacağız. Ama unutulmamalıdır ki; yapılanların tamamından haberimiz vardır. Fenerbahçelileri birbirine düşürme planlarının ne şekilde ve nasıl hayata geçirildiğini ve Fenerbahçe’nin başarısızlığı için hangi yollara başvurulduğunu biliyoruz. Kimilerinden, Fenerbahçe Kongresi’ne saygı göstererek yürekli bir şekilde karşıma çıkıp aday olmalarını beklemiyorum ama Fenerbahçe’ye verilen ve verilecek her türlü zararların hesabının mutlaka sorulacağını tüm kamuoyu önünde deklare ediyorum.

Buradan bu kişilere alet olan Fenerbahçeli kardeşlerimize de sesleniyorum: Sizlerden beklentim; yol yakınken bu yanlışlarınızın farkına varmanız bir an evvel bu yanlışlarınızdan dönmenizdir. Biliniz ki; Fenerbahçe’nin sorunlarının çözüleceği yer bellidir; bu yer yine Fenerbahçe’dir.

Kulübün katkılarını eğitim alanına taşıdıklarına değinen Aziz Yıldırım, Üniversite kuruluş çalışmalarının son aşamaya geldiğini belirtti.

Aziz Yıldırım, yazısının son bölümünde 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları adaylığı Türkiye’nin vazgeçilmez hedefi olduğunun da altını çizerek şu ifadeleri kullandı:
Olimpiyatların Türkiyemiz için önemi tartışılmazdır. Ancak Fenerbahçemiz içinde önemi bir o kadar büyüktür. Zira olimpiyatlara katılan ülke sporcularımızın birçoğunu bünyesinde barındıran Kulübümüz için olimpiyatların anlamı Fenerbahçe’nin bu konudaki tasarruf ve yatırımlarında saklıdır. Bu nedenle, siz Büyük Fenerbahçe Taraftarı’na olimpiyat adaylığı konusunda her türlü katkıyı sağlamanızı, bu kutsal milli görev uğruna sağlanan her türlü katkıya da destek vermenizi rica etmekteyim.

Sevgili Fenerbahçeliler…
Unutmayınız ki;
Dün Fenerbahçe ve Fenerbahçelilerindi…
Bugün de öyle…
Ama yarınlar da Fenerbahçe olacaktır.
Yeter ki siz “BİR” olun… Siz “VAR” olun… “

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış