Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Yeni forma başımızın belası"

"Yeni forma başımızın belası"
Son Güncellenme : 23 Tem 2014 16:06

"Yeni forma başımızın belası"
Fenerbahçe’den kaptan Emre Belözoğlu basın toplantısı düzenledi

Yeni sezon hazırlıkları Topuk Yaylası Tesisleri’nde sürdüren Fenerbahçe’de kaptan Emre Belözoğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Emre Belözoğlu’nun açıklamaları şöyle:
“Yeni forma başımızın belası oldu! Herkes arayıp forma istiyor, talep 100’ü geçti. Herkes bedava aldığımızı düşünüyor ama biz de para ile alıyoruz. (gülerek) Aziz başkana aldığımız parayı geri vereceğiz heralde!.. Fenerbahçe’de 6. senem oldu, gördüğüm en güzel forma diyebilirim. Satışlarımız iyi gidiyormuş. Taraftarımıza güveniyoruz”

“Kimine göre 4. yıldız, kimine göre daha farklı rakamlar var. Geçen seneyi domine etmiş bir takım olarak bu sene farklı olacak. İnşallah 4. yıldızı takan ilk takım biz oluruz. Galatasaray’la rekabetimiz ligi daha tatlı hale getirecektir. Fikstürü avantaja çevirmek istiyoruz. Bu sene zorlu bir sene bizi bekliyor. Artık herkes bize karşı farklı oynuyor; böyle bir gerçek var”

PROFESYONEL YAŞAMAYI GEÇ ÖĞRENDİM
“Yediğime içtiğime dikkat ediyorum. Hocanın verdiği program dahilinde idman yaptım. Yaş ilerledikçe daha çok çalışmak gerek. Geçen sene bileğim kırılınca ara verdim. Her maçta oynamak istiyorum; profesyonel yaşamayı biraz daha geç öğrendim”

“Ben saha içi profilimin hiçbir zaman mükemmel olduğunu kabul etmedim. Eleştirileri hep kabul ettim. Kimsenin beni sevmesi için, hayatım boyunca bir çabam olmadı. Böyle olmaya da devam edecek. Oynadığım her takımda başarılı oldum. Camialarda sevildim. Kimse beni sevsin diye çabalamadım. Türkiye’de birçok konuda olduğu gibi insanların bilgileri olmadan fikirleri oluşuyor. İnsanlar bizi günahlarımızla, sevaplarımızla sevsinler”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış