Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Yazıklar olsun"

"Yazıklar olsun"
Son Güncellenme : 24 Ara 2014 11:34

"Yazıklar olsun"
Mali genel kurul’da eski başkanlar hakkında zehir zemberek açıklamalar yapan İbrahim Hacıosmanoğlu’na tepkiler çığ gibi büyüyor.

HTSPOR / Haluk AYYILDIZ

Trabzon’un olaylı geçen mali genel kurulunda eski başkanlar Faruk Özak ve Sadri Şener hakkında zehir zemberek açıklamalar yapan başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’na tepkiler çığ gibi büyüyor. Son olarak Bordo-Mavililer’in efsane oyuncuları Ali Kemal Denizci, İlyas Akçay, Bekir Barçın, Hüseyin Tok ve Serdar Bali isyan bayrağını çekti:

ALİ KEMAL DENİZCİ
“Özak’ı düşman gören zihniyete acırım. Özak kulübün bu günlere gelmesinde en büyük emeği olan insandır. Onu düşman gören, bizi de düşman görür. Bizi bu duruma düşürenlere yazıklar olsun..”

SERDAR BALİ
“Eski başkan hakkında bu sözleri sarf eden kişi, o koltuğun adamı değildir. 5 yıl Beşiktaş’ta oynadım. Ancak 3-0 yenildiğimiz maçı Konya’da oynatan yönetim kadar Beşiktaş’a katkım olmamıştır.”

İLYAS AKÇAY
“Özak’a söylenenler kabul edilemez. Özak’ın şahsına yapılan bütün söylem ve eylemleri bize yapılmış gibi gördüğümüzü de belirtip bu anlayışın Trabzonspor’u bir yerlere taşımayacağını belirtmek isteriz.”

BEKİR BARÇIN
“Hepimizin ortak değeri Trabzonspor’dur. Faruk Özak Trabzonspor’un bu günlere gelmesinde ismi olan bir insandır. Hacıosmanoğlu böyle ağır konuşamaz. Trabzon kimsenin babasının malı değildir.”

HÜSEYİN TOK
“Savaş çığlığı atanları tarih mutlaka yazacaktır. Özak gibi bir değeri bu şekilde karalamak yönetim zihniyetini ortaya koyuyor. Bu anlayışın Trabzonspor’u yönetemeyeceği ilk günden belliydi.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış