Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Yarsuvat’ın ilk açıklamaları

Yarsuvat’ın ilk açıklamaları
Son Güncellenme : 25 Eki 2014 23:09

Yarsuvat'ın ilk açıklamaları
Galatasaray’ın yeni başkanı Duygun Yarsuvat, teşekkür konuşması yaptı

Galatasaray’da Ünal Aysal’ın görevi bırakmasının ardından yapılan seçimli olağanüstü genel kurulda Duygun Yarsuvat başkan seçildi. Seçim sonucunun açıklanmasının ardından bir konuşma yapan Yarsuvat, bu zaferin sevincini dinleyenlerle paylaştı.

İşte Yarsuvat’ın açıklamaları:
“Sevgili dostlar, sevgili Galatasaraylılar, buraya kadar gelerek sabah 10:00’dan bu saatlere kadar beklkediniz. Basın mensuplarına da çok teşekkür etmek istiyorum. Benim haberim yoktu seçimi canlı yayınladınız. Sizlere burada bulunduğunuz için çok teşekkür ediyorum.”

GALATASARAY KONGRESİNDEN KARELER…
KUPALAR, YILDIZLAR, ŞOK KARARLAR… ÜNAL AYSAL NELER YAPTI?

“Bu seçimin sonucunun her zamna söylediğimiz gibi demokratik olduğunu görüyoruz. Divan heyetine de çok teşekkür etmek isterim. İrfan Aktar ve diğer mensuplar özveriyle çalıştılar ve bu işin altından çıktılar. Teşekkür etmek istediğim bir başka grup da seçim ofisinde sabahtan akşama kadar oturup çalışan, ellerinden gelen her şeyi yapan ve seçimin kazanılmasında yararlı işler yapan arkadaşlarımdır.”

“Galatasaray camiası içinde bu bir seçimdir. Esasında birbirimizden hiçbir farkımız yoktur. Biz kardeşliği, insana sevgiyi ortaya koymak için bir araya geldik. Galatasaray böyle bir yetiştirme tarzına sahiptir. Bir hümanist kişilerden oluşuyoruz. Toplumlar içinde de farkımız buradan geliyor. Entellektüel seviyemiz yüksek olduğu için değil. İnsanı sevdiğimiz için farklıyız. Görüyorum ki sabahtan beri tüm enerjinizle buradasınız. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Galatasaray’ın bugünü ve yarını için birlikte olmayı istiyorum.”

Her şey Galatasaray için. Teşekkür ediyorum.”

TÜRK FUTBOLUNDA EN BAŞARILI BAŞKAN KİM?
PRANDELLİ KALIYOR

Duygun Yarsuvat, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Başkan, teknik direktör Prandelli ile yola devam edileceğini belirtip,  “Hala aynı görüşteyim ancak futbolla meşgul olacak arkadaşlarımızın raporlarıyla hareket edeceğiz. Benim görüşüm Prandelli’nin görevinde kalmasından yanadır” dedi.

Yarsuvat, “Yarınki maça gidecek misiniz” şeklindeki soruya, “Passolig’im yok” diye cevap verdi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış