Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Ya F.Bahçe ya 1 yıl tatil

Ya F.Bahçe ya 1 yıl tatil
Son Güncellenme : 08 Haz 2013 16:54

Ersun Yanal, Eskişehirspor başkanı Halil Ünal ile görüşüp tazminatı kendisinin karşılayacağını söyleyerek, “F.Bahçe’nin başına geçemezsem 1 yıl çalışmayacağım” dedi

Ya F.Bahçe ya 1 yıl tatil

Fenerbahçe’de teknik direktör arayışları sürerken her gün ilginç gelişmeler yaşanıyor… Başkan Aziz Yıldırım ve kurmayları, ilk etapta görüştükleri Ersun Yanal ve Mustafa Denizli’yi beklemeye alıp yabancı hocalar ve dış transferlerle uğraşırken yaşanan belirsizlik camianın da canını fazlasıyla sıkmaya başladı. Bu ortam keyif kaçırırken Ersun Yanal’dan müthiş bir hamle geldi. Yanal, Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ile görüşüp, sürpriz bir teklifte bulundu. Tecrübeli çalıştırıcı, “Ayrılmam nedeniyle doğacak olan tazminatı kendim ödeyeceğim” dedi. Böylece F.Bahçe ile Eskişehirspor kulübü arasında yaşanması muhtemel para sıkıntısı ortadan kalkmış oldu.

KESİN KARARINI VERDİ
Bu gelişmeler yaşanırken Ersun Yanal’a Fenerbahçe’nin dışında bir çok kulüpten de teklif geliyor. Ancak Yanal, Sarı-Lacivertli kulübü beklediğini belirterek bu teklifleri kibarca geri çeviriyor. Bu görüntüde de akıllara, “Ersun Yanal’dan Fenerbahçe vazgeçerse ne olacak?” sorusu geliyor. Bu konuda da tecrübeli çalıştırıcı kesin kararını vermiş durumda. Eğer Fenerbahçe’nin başına geçemezse Yanal kesinlikle 1 yıl boyunca hiçbir takımı çalıştırmayacak.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış