Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Ve ligden çekildiler

Ve ligden çekildiler
Son Güncellenme : 12 Haz 2013 13:53

Erdemirspor’un, yeni sezonda Beko Basketbol Ligi’nde mücadele etmeyeceği açıklandı

Erdemir Spor Kulübü'nün yapılan olağan kongresinde Erkek Basketbol Takımı'nın Beko Basketbol Ligi'nden çekilmesi kararı alındı

Erdemir Spor Kulübü’nün olağan kongresi Büyük Anadolu Otel’de gerçekleştirildi. Divan seçimi ile başlayan kongreye tek liste ile gidildi. Kongrede verilen önerge ile yönetim kurulu üyesi sayısı 9 asil ve 9 yedekten 5 asil ve 5 yedek üyeye düşürülmesi kararı alındı. Kongre öncesi yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporları kongreye katılan üyelere önceden dağıtılması nedeniyle okunmadı. Genel kurul üyeleri yönetim ve denetim kurulu raporlarını ibraz etti. Kongrede divan kuruluna verilen bir önerge ile Erdemir Spor Kulübü’nün tasfiye edilmesi için yeni yönetime yetki verilmesi istendi. Yapılan oylamada genel kurul üyeleri önergeyi kabul ederek yeni yönetime kulübü tasfiye etmeleri yönünde yetki verdi.

Erdemir Spor Kulübü Yönetimi’ne seçilen ve kulüp başkanı olması beklenen Kaan Böke, “Erdemir Spor Erkek Basketbol Takımımız’ı Beko Basketbol Ligi’nden çekme kararı aldık” dedi.

Daha çok amatör sporlara ağırlık verileceğini söyleyen Böke, gazetecilerin, “Erdemir Spor Erkek Basketbol Takımı’nı Beko Basketbol Ligi’nden çekecek misiniz?” şeklindeki sorusuna, “Evet planımız öyle. Bütün amatör sporlarda yönetim, sporu desteklemeye hazır. Burada bize destek olabilecek, geçmişinde spor olan herkesi de bize destek olmaya çağırıyoruz” şeklinde yanıt verdi. Böke, Erdemir Spor’un önümüzdeki sezon BEKO Basketbol Ligi’nde yer almayacağını söyledi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış