Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Uyardık ama dinletemedik"

"Uyardık ama dinletemedik"
Son Güncellenme : 16 Oca 2015 12:59

"Uyardık ama dinletemedik"
Yarsuvat’ın “TT Arena elimizden alınabilir” açıklamasını değerlendiren eski yönetici Işın Çelebi, “Biz yönetimden ayrılınca, Ünal Aysal ve ekibi bu işin takibini yapmadı” dedi

HTSPOR

G.Saray Başkanı Duygun Yarsuvat’ın, “Üst kullanım hakkını alıp tapuya işletmezsek TT Arena’yı elimizden alabilirler” sözleri üzerine Işın Çelebi bir açıklama yapıp eski yöneticilerin vurdumduymazlığından yakındı.

Adnan Polat döneminde gecesini gündüzüne katarak Arena’nın yapımı için uğraşan Çelebi, “Stadın üst kullanım devir sözleşmesini 3 Mayıs 2011’de imzaladık. Haziran 2011’e kadar tapuya işlenmesi gerekiyordu. Ancak 14 Mayıs 2011’de yönetimden ayrılınca, Ünal Aysal yönetimi işin takibini yapmadı ve hatta bazı arkadaşlar muhalefet etti. Defalarca anlattık, oralı olmadılar. Ancak devir sözleşmesine göre stat ve gelirleri G.Saray’a aittir. Aslında mutabakat da sağlanmıştı. Ama Aysal yönetimi bunu yapmadı” dedi. Çelebi, yönetimin görevinin tapu sorununu çözmek olduğunu da vurgulayıp “Duygun Yarsuvat, statı 365 gün içinde işleteceğini vadetmişti. Sözünü tutmasını bekliyoruz. Ayrıca başkanlık makamının şikayet etme değil, sorun çözme yeri olduğunun altını çizmek istiyorum” dedi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış