Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Ustasından öğreneceğiz”

“Ustasından öğreneceğiz”
Son Güncellenme : 05 Tem 2013 13:13

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı’nın dış ilişkiler sorumlusu Mirsad Türkcan, sarı-lacivertli ekibin başına geçen ünlü Sırp antrenör Zeljko Obradovic’in Türkiye için bir fırsat olduğunu belirterek, “Bazı şeyleri ustasından öğreneceğiz” dedi

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı'nın dış ilişkiler sorumlusu Mirsad Türkcan'dan açıklama

Oyunculuk kariyerini noktaladıktan sonra geçen sezondan itibaren Fenerbahçe Ülker’de dış ilişkiler sorumlusu olarak görev yapmaya başlayan Mirsad, AA muhabirinin sorularını yanıtladı.

Sporculuk kariyeri boyunca çok önemli antrenörlerle çalıştığını ancak Obradovic gibi bir ismin kısmet olmadığını kaydeden Türkcan, “Aydın Örs ağabeyim çok büyük bir antrenör. Ergin Ataman, Spahija, Tanjevic, Ivkovic. Bunlar, birlikte çalıştığım çok büyük antrenörler. Obradovic, Fenerbahçe’nin genç oyuncuları için büyük bir şanstır. İnşallah bunun kıymetini bilecekler. Hem insan olarak hem basketbolcu olarak üst seviyelere çıkacaklar. Yüzlerce antrenör sadece yanında durabilmek için onu arıyor. Obradovic Türkiye için bir fırsattır” diye konuştu.

“YILDIRIM VE ÜLKER’DEN TARAFTARA HEDİYE”
Mirsad Türkcan, geçen sezonki başarısızlığın ardından Fenerbahçe Futbol AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yıldırım’ın ve Ülker Grubu’nun yeni sezon için sarı-lacivertli taraftarlara çok güzel bir hediye hazırladığını kaydederek, şunları söyledi:

“Geçen yıl ummadığımız şeyler yaşadık ve çok başarısız olduk. Tabii ki başkanımız sağolsun, Ülker ailesi sağolsun, bu sene Fenerbahçe taraftarına çok güzel bir hediye hazırladılar. Bence sadece Avrupa’nın değil, dünyanın en iyi antrenörünü getirdiler. Ben Avrupa ve ABD’deki antrenörleri hiç ayırmadım, her zaman global baktım. Bence Obradovic, kazandığı başarılarla dünyada bir numara antrenör. Bu antrenör de Fenerbahçe Ülker’i seçti ve İstanbul’da.”

“F.BAHÇE DE OBRADOVİC İÇİN BİR FIRSATTIR”
Mirsad Türkcan, Fenerbahçe Ülker gibi ciddi bir takımda görev yapacak olmasının da Obradovic adına bir fırsat olduğunu ifade etti.

Çalışanlar olarak kendileri adına da bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeleri gerektiğini vurgulayan Türkcan, şöyle devam etti:

“Obradovic için de bu bir fırsat. Çünkü Fenerbahçe Ülker gibi ciddi bir takımda, bu tesislerde, bu taraftar desteğiyle antrenörlük yapmak bir şanstır. Bizim için de çok büyük bir fırsat. Bazı şeyleri belki dünyadaki en büyük ustasından öğreneceğiz. Antrenöründen masörüne kadar herkes bir şeyler öğrenecek. Bu nedenle mutluyuz. Yönetim kurulu üyemiz Semih Özsoy inanılmaz bir çaba gösterdi. Ben de bu süreçte yardımım olduğu için gurur duyuyorum.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış