Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Türk yıldıza İspanya ve Almanya’dan teklif

Türk yıldıza İspanya ve Almanya’dan teklif
Son Güncellenme : 27 Ara 2014 0:29

Türk yıldıza İspanya ve Almanya'dan teklif
Menajer Batur Altıparmak, Mert Günok, Caner Erkin, Selçuk İnan ve Enes Ünal için konuştu. Altıparmak, Enes’e İspanya ve Almanya’dan teklifler olduğunu söyledi

Fenerbahçe’den Caner Erkin ile Mert Günok, Galatasaray’dan Selçuk İnan, Bursaspor’dan da Enes Ünal’ın menajerliğini yapan Batur Altıparmak, Radyospor’da özel açıklamalar yaptı.

 BİTEN TRANSFERLER

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek Mert Günok için konuşan Altıparmak, oyuncunun Fenerbahçe’de kalmak istediğini kaydetti. Geçen sezon Caner Erkin’in Inter’in kapısından döndüğünü belirten menajer, Bursa’nın genç yıldızı Enes Ünal’a da İspanya ve Almanya’dan teklifler olduğunu ifade etti.

Altıparmak’ın açıklamaları:

“Mert Günok’un sözleşmesi devam ediyor. Fenerbahçe ile görüşmeden başka bir takımla görüşmeyiz. Mert’in transferiyle ilgili çıkan haberler tamamiyle asılsızdır. Fenerbahçe git demediği sürece Mert, Fenerbahçe’de kalacak”

“CANER İÇİN İNGİLTERE’DEN DE TEKLİFLER VARDI”
“Inter, Caner için bize çok beğendiğimiz bir oyuncu, yabancı kontenjanında ekstra bir yer açılırsa alırız dediler. Biz de Fenerbahçe ile görüşüyorduk ve daha fazla bekletmek istemedik, oturduk imzaladık. İngiltere’den de teklifler vardı, ama çok üst düzey takımlar olmadıktan sonra gitmek oyuncuya kalmış. Bana kalsa, ben İngiltere’de orta sıra takımına da giderim. Orada gösterdiğini performans ile 1-2 sene içinde üst düzey takımlara gidersin”

“ENES’E İSPANYA VE ALMANYA’DAN TEKLİF”
“Türkiye’de oyuncu çıkmıyor diyorlar, Türkiye’de oyuncu var. İrfan Can Kahveci mesela, geçen sene 3. ligdeydi. Şimdi Galatasaray’a karşı oynuyor ve adından söz ettiriyor. Enes’i isteyen çok takım var. Ama 17-18 yaşında, oynamamış bir oyuncuya kimse 4-5 milyon euro vermez. Hem yabancı kontenjanını kullanacak, hem de adaptasyon sağlayıp sağlamayacağı belli değil. Bunun yerine gidip Hollanda’dan alıyorlar. 5 milyon isteyeceğimize, 2 milyon isteyelim, orta sıra bir takıma gitsin. Oradan satıldığı zaman %20, %25 alın diyorum. Ama yönetimler kısa süreli geldiği için Türkiye’de, günü kurtarmayı düşünüyorlar. İspanya’dan ve Almanya’dan takip edenler var. Bir ara Mönchengladbach istedi. El sıkıştılar, sonra başkan vefat edince olmadı. Enes, öyle veya böyle Avrupa’ya gidecek”

SELÇUK’A INTER’DEN TEKLİF VAR MI?
“Selçuk İnan için bize gelen bir teklif yok. Inter ile ilişkim iyi, bana açıp sorarlardı bir şey olsa. Selçuk ile Mancini’nin arası çok iyi. Mancini, Selçuk’un en sevdiği hocalardan biriydi. Mancini de Selçuk ile ilgili hep iyi şeyler söyledi.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış