Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > Trabzon’a teftiş!

Trabzon’a teftiş!
Son Güncellenme : 27 Mar 2013 15:24

Türkiye’de 21 Haziran-13 Temmuz tarihleri arasında yapılacak FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası’nda C Grubu’nda yer alan takımların temsilcileri, Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde antrenman sahalarını inceledi.

Trabzon ve Rize’de grup maçlarını yapacak Türkiye, El Salvador, Avustralya ve Kolombiya takımlarının temsilcileri, FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası Yerel Organizasyon Komitesi Turnuva Koordinatörü Sühel Önen, Trabzon Koordinatörü Metin Kazancıoğlu, Trabzon Medya Sorumlusu Altuğ Atalay ve FIFA temsilcisiyle Hüseyin Avni Aker Stadyumu’na gezdikten sonra Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne geldiler.

Antrenman sahaları ve tesisleri inceleyen yetkililer, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Avustralya Milli Takım Menajeri Simon Roberts, maçlarını Trabzon’da oynayacakları için mutlu olduklarını ifade ederek, ”Tesisleriniz çok güzel, harikalar. Stadyumunuz çok güzel. Aynı zamanda antrenman sahaları ve zemini çok güzel. Maçlara hazırlanmak için iyi bir ortam var. Sizlere burada bizleri ağırladığınız için teşekkür ediyoruz. Haziran ayında burada olmak için sabırlanıyoruz” dedi.

Kolombiya Teknik Direktörü Carlos Alberto Restrepo ise tesisler hoşlarına gittiğini belirterek, ”Çok gelişmiş tesisleriniz var. Burada olmaktan dolayı mutluyuz” diye konuştu.

El Salvador Milli Takım Menajeri Ernosto Gochez Martinez Giovani de sahaların futbol oynamaya çok uygun, her şeyin standartların üzerinde olduğunu dile getirdi.

Milli takım temsilcisi Tamer Güngör ise Trabzonspor Kulübü’nün gerek zemin, gerekse soyunma odalarında değişiklikler yaptığını belirterek, ”Turnuvaya kadar daha da iyi seviyeye gelerek hem bize hem de misafir takımlara iyi olanaklar sunarak, turnuvanın güzel geçmesini sağlayacaklar. Yaptıkları tüm çalışmalar için kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Şampiyonanın Trabzon Koordinatörü Metin Kazancıoğlu da milli takımı ve misafir 3 ülkeyi ağırlayacak olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını, lig bittikten sonra 2-3 küçük düzenlemeyle şampiyonaya tamamen hazır hale geleceklerini kaydetti.

Heyet, Trabzon’dan sonra Rize’ye geçerek buradaki stat ve antrenman sahalarında incelemelerde bulunacak.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış