Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Trabzon Umut’u istiyor

Trabzon Umut’u istiyor
Son Güncellenme : 04 Haz 2013 16:41

Bordo-mavili ekip transfer çalışmalarına hız verdi…

Trabzonspor'da sportif direktör Ünal Karaman'ın, Galatasaray'da kiralık oynayan Umut Bulut'u yeniden takıma kazandırmak istediği bildirildi.

Trabzonspor’da sportif direktör Ünal Karaman’ın, Galatasaray’da kiralık oynayan Umut Bulut’u yeniden takıma kazandırmak istediği bildirildi.

FİYATI ARTABİLİR
Ünal Karaman’ın isteği üzerine Fransa’nın Toulouse kulübüyle bir görüşme yapacak olan bordo-mavili yönetimin ciddi bir rakamı gözden çıkarabileceği, ancak Galatasaray’ın Umut’un sözleşmesini uzatmak istemesi nedeniyle fiyatın daha da artabileceği belirtildi. Yeniden Trabzonspor’da oynamaya sıcak bakan Umut için, yakın arkadaşı kaleci Tolga Zengin’in de devreye girebileceği ifade edildi.

ENGİN VE GEKAS BEKLEMEDE
Bu arada Trabzonspor’un transfer gündeminde olan Galatasaraylı Engin Baytar ve Akhisar Belediyespor’un Yunanlı golcüsü Gekas’ın durumunun da belirsizliğini koruduğu bildirildi. Yaklaşık bir hafta sportif direktörlük görevini yürüten Fatih Tekke’nin görüştüğü Engin Baytar için Ünal Karaman’ın Mustafa Reşit Akçay’la bir görüşme yaparak bu konuyu netleştireceği belirtildi. İsmi sıkça gündeme gelen Gekas’ın ise Akhisar Belediyespor’la sözleşmesi olmasının transferinin önündeki en büyük engel olduğu belirtildi.

DHA

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış