Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Trabzon seçime gidecek mi?

Trabzon seçime gidecek mi?
Son Güncellenme : 19 Şub 2013 17:05

Trabzonspor Yönetim Kurulu, genel kurulun, kulüp tüzüğünde açıkça belirtilen takvim doğrultusunda gerçekleştirilmesi yönünde kararlılıklarının bulunduğunu, bunun da 2013 yılı Aralık ayı olduğunu bildirdi.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yayımlanan açıklamada, takımın Spor Toto Süper Lig’de aldığı sonuçların ardından puan sıralamasında geldiği seviyenin camiada birtakım haklı tedirginliklere ve buna bağlı çeşitli spekülasyonlara yol açtığının görüldüğü belirtildi.

”Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak, kulübümüze yakışmayan bu gidişata bir an önce son verilmesi doğrultusunda gereken müdahaleleri yapıp, tedbirleri alacağımıza hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadesine yer verilen açıklamaya, şöyle devam edildi:

”Yönetim Kurulumuzun görev ve sorumluluk anlayışı, üstlendiğimiz misyonu herhangi bir olumsuzlukta yüzüstü bırakmak değil, aksine daha fazla efor sarf ederek bu sorunları aşmak üzerine kuruludur. Kararlılığımız genel kurulumuzun tüzüğümüzde açıkça belirtilen takvim doğrultusunda gerçekleştirilmesi yönündedir. Bu dönem de 2013 yılının Aralık ayıdır. Aksi yöndeki beklentiler ve söylemlerin kulübümüze zarar vermekten öteye geçmeyeceği ortadadır.”

Trabzonspor Yönetim Kurulunun kendi iç bütünlüğüyle sorunları tespit edip, saha sonuçlarının düzelmesi yönünde teknik heyet ve futbolcu kadrosuna gereken desteğin verileceği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

”Camiamızın kendisini sorumlu hisseden her mensubu da bu sürece nasıl katkı yapabileceğinin arayışı içeresinde olmalıdır. Zor günleri aşabilmek yıkıp dökmekle değil, sadece toparlayıcı bir anlayışla kuruma sahip çıkmakla olur. Elbette hiçbir mazeret puan sıralamasındaki yerimizin sebebini açıklayamaz. Ancak özellikle yarışta geri kalmamıza neden olan dış faktörlere de fırsat vermemek adına bütünlük doğrultusunda dimdik ayakta durmalı, Trabzonspor’un kenetlendiğini Türk futbol dünyasına göstermeliyiz.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış