Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Töre’de son nokta!

Töre’de son nokta!
Son Güncellenme : 04 Haz 2014 11:44

Töre'de son nokta!
Beşiktaş, 1.5 milyon Euro önerdi, menajer Ahmet Bulut ‘2 milyon Euro’ dedi…

HTSPOR / Kartal YİĞİT

Beşiktaş’ın geçtiğimiz sezon Rubin Kazan’dan 1 yıllığına kiraladığı Gökhan Töre, ligin sonunda gece kulübüolayıyla büyük tepki çekse de, hem yönetim hem de futbol genel direktörü Önder Özen’in takımda kalmasını istediği oyuncuların başında geliyordu.

Ancak Rubin Kazan’ın belirlediği bonservis bedelinin 7.5 milyon Euro olması önemli bir sorundu. Bu noktada oyuncunun isteğini koz olarak kullanmak isteyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, ilk olarak Gökhan Töre’nin menajeri Ahmet Bulut ile masaya oturdu.

Töre’yi takımda tutmak istediklerini belirten Orman, “Ancak Gökhan için bir de bonservis söz konusu. Bu nedenle kendisine ödeyebileceğimiz ücret konusunda taviz veremeyiz” dedi.

Töre’nin menajeri Ahmet Bulut da oyuncusunun ilk tercihinin Beşiktaş olacağını söyleyerek, “Gökhan Beşiktaş’ta mutlu. Performansının artmasında geçen sezonun önemini biliyor ve geldiği noktada Beşiktaş’a borçlu olduğunu söylüyor. Ama onun da bazı maddi istekleri var” cevabını verdi.

‘İyi dilekler’ faslı sonrası söz paraya geldi! Başkan Orman, yönetim olarak son tekliflerinin 1.5 milyon Euro olduğunu ve bunun üzerine çıkamayacaklarını söylerken Bulut, “Gökhan’ın talebi garanti 2 milyon Euro” dedi.

Bu gerilim sonrası ipler koparken, iki tarafın mevcut tabloda tekrar bir araya gelmesinin çok zor olduğu belirtildi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış