Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > TFF’den ilk adım

TFF’den ilk adım
Son Güncellenme : 18 Şub 2013 18:33

Türkiye Futbol Federasyonu’nun, UEFA HatTrick Programı kapsamında uygulamaya koyduğu ”Umut Santrayla Başlar” projesiyle 6 ilde yapılacak 7 mini futbol sahasının ilkinin açılışı Denizli’de gerçekleştirildi.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’nün altyapı desteğiyle tamamlanan mini futbol sahasının açılışına, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, Karabükspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, eski milli futbolcular Hakan Ünsal, Okan Buruk, Rüştü Rençber, Tayfur Havutçu ve Rıdvan Dilmen katıldı.

TFF Başkanı Demirören, gazetecilere yaptığı açıklamada, TFF’nin yönetim kurulu toplantısında aldıkları karar ile 6 ilde 7 adet mini futbol sahasının inşaatına başladıklarını, Denizli’de inşaatı tamamlanan futbol sahasının açılışını gerçekleştirdiklerini söyledi.

Futbolun geleceğinin, bu sahalardan yetişecek genç çocuklarda olduğunu vurgulayan Demirören, ”Bizler, Milli Takım olarak, Dünya Kupası veya Avrupa Şampiyonası’na 5 senede bir katılacağımıza, Avrupa’nın 6’ıncı büyük futbol ekonomisi ve ülkesi olarak her yıl katılmamız lazım. Bu kalıcı yapıyı ancak genç nesillerle sağlarız. Onun için bu sahalara, altyapıya önem vermeliyiz” dedi.

Mini futbol sahasının açılışının ardından, AK Parti milletvekilleri Hakan Şükür, Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan ve eski futbolcular Hakan Ünsal, Okan Buruk, Rüştü Rençber, Tayfur Havutçu ve Denizli protokolü karma takımı açılış maçı yaptı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış