Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > TFF’den fikstür açıklaması

TFF’den fikstür açıklaması
Son Güncellenme : 13 Eyl 2014 10:18

TFF'den fikstür açıklaması
TFF’den fikstürde değişiklik bekleyen takımlara açıklama

Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto Süper Lig’in fikstürü ile ilgili olarak bir açıklama yaptı.

TFF’nin resmi internet sitesinde yer alan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bilindiği üzere Türkiye Futbol Federasyonu, 1 Eylül 2014 Pazartesi günü, tarihinde ilk kez, Spor Toto Süper Lig’de ilk devrenin tüm müsabaka programını kamuoyuyla paylaşmıştı.
 
Kamuoyunda özellikle Avrupa Kupaları’nda mücadele eden kulüplerimizin bazı müsabaka tarihleriyle ilgili değişiklik beklentileri oluştuğunu görmekteyiz.
 
Türkiye Futbol Federasyonu olarak mücbir bir sebep olmadıkça açıklanan maç programına uyulması konusunda kararlı duruşumuzu devam ettireceğimizi bir kez daha vurgulamak isteriz. Federasyonumuz tüm kulüplerimize eşit yakınlıkta olup planlama sürecinde her kulübümüze eşit oranda dinlenme günü ayarlamaya özen göstermiştir. Program detaylı bir şekilde incelendiğinde Avrupa Kupaları’nda mücadele eden kulüplerimizin birbirlerine yakın sayılarda dinlenme gününe sahip olduğu görülebilir. (Beşiktaş ve Galatasaray 76 gün, Trabzonspor 78 gün)
 
Kulüplerimizin Avrupa’da oynadıkları müsabakalarda aldıkları her puanın ülke puanımıza olan katkısının bilincindeyiz. Bu vesileyle Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’a Avrupa Kupaları’nda oynayacakları grup müsabakalarında sonsuz başarılar dileriz.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış