Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Terim’in önerisini ihtiyatla karşılıyorum"

"Terim’in önerisini ihtiyatla karşılıyorum"
Son Güncellenme : 16 Kas 2014 20:16

"Terim'in önerisini ihtiyatla karşılıyorum"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, “O formanın ne anlama geldiğini bilen çocuklarımızın milli formayı giymelerini arzu ederim” dedi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, A Milli Takım’da devşirme oyunculara yer verilmesi tartışmalarına ilişkin, “O formanın ne anlama geldiğini, göğsündeki ay yıldızın ne anlama geldiğini bilen, İstiklal Marşı’nı da söyleyebilecek çocuklarımızın milli formayı giymelerini arzu ederim” dedi.

Şahin, Ovacık Sporcu Kamp Eğitim Merkezi Stadı’nda oynanan Kadınlar 2. Ligi takımlarından Ovacık Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı ile Nusaybin Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı maçını izledi.

Taraftarların arasına katılarak tezahüratta da bulunan Şahin, gazetecilerin A Milli Takım’da devşirme oyunculara yer verilmesi yönündeki tartışmaları hatırlatması üzerine, daha önce böyle futbolculara yer verildiğini hatırlattı.

A Milli Takım’da oynayan devşirme futbolcuların iyi de oynadığını belirten Şahin, “Şu anda böyle devşirme diyebileceğimiz futbolcumuz yok. İlk düşüncem, kendi çocuklarımızın milli formayı giymesidir. O formanın ne anlama geldiğini, göğsündeki ay yıldızın ne anlama geldiğini bilen, İstiklal Marşı’nı da söyleyebilecek çocuklarımızın milli formayı giymelerini arzu ederim. Sayın Terim’in bu önerisini biraz ihtiyatla karşılıyorum” diye konuştu.

Ovacık Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı Başkanı Ahmet Şahin’e kulübün durumunu soran ve “Sen soyunma odasını basmıyorsun değil mi?” diye soran Şahin, “Aziz Yıldırım, öyle bir şey dedi. Onun için dedim. Bakarsın bulaşıcıdır, bu tür durumlar. Aman öyle bir şey yapma” ifadesini kullandı.

Maçta görevli güvenlik güçleriyle de sohbet eden Şahin, daha sonra ilçeden ayrıldı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış