Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Terim’in imzası şeklen”

“Terim’in imzası şeklen”
Son Güncellenme : 27 Ağu 2013 7:01

Fatih Terim’in avukatı konuştu

Fatih Terim'in avukatı konuştu

Televizyon yorumcusu eski hakem Ahmet Çakar, Beyaz TV’de Fatih Terim’in Milli Takım’ın başına geçişine dair ilginç değerlendirmeler yaptı. Çakar, “Yarından tezi yok Fatih Terim ya Galatasaray ya da Milli Takım’ın hocası olsun. Dünyanın hiç bir yerinde teknik direktör imza töreninde para konusu konuşulmaz” dedi.

Bu açıklamaların ardından Fatih Terim’in avukatı Rezan Epözdemir programa telefonla bağlanarak “Fatih Terim’in isteği üzerine programa bağlandım. Fatih Terim ülkeye hizmet etmek için karşılıksız olarak milli takımın basına geçmiştir. Başka bir amacı yoktur” dedi.

“Fatih Terim bundan sonra benim için ‘Karton İmparator’dur” diyen Çakar, Terim’in avukatı Epözdemir ile de sert tartışmalar yaşadı. Çakar, “Nisan ayında hakemlere saldıran, ‘TFF beni bitirmek istiyor’ diyen Terim neden TFF çalışanı oldu? sorar mısın bunu?” ifadelerini kullandı.

Epözdemir ise “Sayın Fatih Terim’e Milli Takım’dan bir teklif gelmiş ve o da bedelsiz olarak bu teklifi kabul etmiştir. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ve yönetim kurulu üyeleri de bunu bir yıllığına kabul etme nezaketini göstermiştir” cevabını verdi.

‘İMZA TÖRENİ ŞEKLEN YAPILDI’
Epözdemir, “Hoca şu an net olarak bir mukavele imzalamadı. Sadece basın önünde şeklen bir imza töreni yapıldı. Şartlar, koşullar net olarak kağıda dökülmedi. Ama anlaşılan sözlü olarak 1 yıl. 4 yıllık bir anlaşma söz konusu değildir. Dediğim gibi kağıda dökülmüş resmi bir protokol yok. Şekli imza töreni yapılmıştır” dedi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış