Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > Terim’den Real’e gözdağı!

Terim’den Real’e gözdağı!
Son Güncellenme : 29 Mar 2013 17:10

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, İspanya’nın As Gazetesi’nin sorularına yanıt verdi.

İspanyol basınını yoğun ilgi gösterdiği Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Real Madrid maçı ve Mourinho’yla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

As Gazetesi’nin eşleşme hakkındaki sorusuna ilginç bir yanıt veren teknik direktör Fatih Terim, “Real Madrid’in gücünü biliyoruz. Neler yapabileceğini biliyoruz. Dünyanın en iyi takımlarından biri var karşımızda. Ama bu demek değil ki hemen teslim olacağız. Maç 0-0 başlayacak. Bu skor aynı zamanda bizim istediğimiz bir skor. Ama asıl istediğimiz, asıl amacımız her iki maçta da Galatasaray’ın saygı duyulacağı bir iş çıkarmak olacak” diye konuştu.

Teknik direktör Fatih Terim, Mourinho ile çok önceden tanıştığını ve aralarında sıkı bir dostluğun bulunduğunu belirterek, muhabirin ikilinin Kayseri Kadir Has Stadı’nda ne konuştuğu yönündeki sorusuna, “İki arkadaşın yaptığı bir sohbetti. Eğer bunun içeriğinden size söz edersem arkadaşlığımıza zarar veririm ki, bunu hiç istemem. Mourinho çok önemli bir teknik adam ve ona çok saygı duyuyorum. Çok farklı kültürlerde farklı ve önemli başarılar elde etti. Kendine has bir kişiliği var ve onu anlamayan bir çok insan var” yanıtını verdi.

Turu geçmek için ellerinden gelen herşeyi yapacaklarını söyleyen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, İstanbul’da oynanacak rövanş maçında muhteşem bir atmosferin yaşanacağını belirterek, “Herkesin bildiği gibi bizim stadımızda harika bir atmosfer oluşuyor. Taraftarımızın desteğile bu turu geçeceğiz. Real Madrid’e karşı forma giymek sadece Drogba ve Sneijder için bir fırsat değil. Bu tüm oyuncularım için geçerli. Tüm oyuncularım sorumluluğun farkında. Galatasaray’ın total bir futbol anlayışı var. Savunmada ve hücumda bir bütün olarak hareket etmek istiyoruz. Real Madrid’e saygı duyuyoruz. İki maç da çok zor geçiyor. Biz cesur bir takımız, kimseden korkmuyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış