Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Televizyon krizi!

Televizyon krizi!
Son Güncellenme : 26 May 2014 16:41

Televizyon krizi!
Önder Özen’in canlı yayında söylediği sözler, Başkan Orman’ı kızdırdı

HTSPOR/Kartal YİĞİT

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş’ta başkan Fikret Orman ile futbol direktörü Önder Özen arasında ‘televizyon’ krizi patlak verdi. Özen’in geçtiğimiz günlerde BJK TV’de katıldığı bir programda canlı yayında söylediği sözler, başkan Fikret Orman’ı kızdırdı. Özen’den 1 gün önce kendisi de bir canlı yayına katılan Orman, Manuel Fernandes’i satmak istediklerini ancak Bilic ve Özen’in buna izin vermediğini söyleyip, pişman olduğunu ifade etmişti. Ertesi gün kulüp televizyonunda ‘Gündem Özel’ isimli programa katılan Önder Özen ise başkanın, Fernandes ile ilgili sözlerinden haberi olmadığını belirtmişti.

TRANSFER ÇIKMAZI
İkili arasında sıkıntı yaratan bir diğer açıklama ise transfer edilecek oyuncu sayısında yaşandı. Orman yine canlı yayında 3 yabancı, 2 yerli olmak üzere 5 transfer yapacaklarını ifade etmişti. Fakat Önder Özen, Cenk’in dışında tek yerli futbolcu alacaklarını söyledi. Başkanın, Olcan Adın ve Sefa Yılmaz’ı kastettiği; Özen’in ise sadece Sefa Yılmaz’ı ima ettiği öğrenildi.

‘DANY’ SIKINTISI
Bu gelişmelerin ardından Fikret Orman ile Özen’in dün bir araya geldiği ve Orman’ın Özen’e rahatsızlığını dile getirdiği bildirildi. Özen’in de başkana ‘Dany’ açıklaması için üzüldüğünü söylediği kaydedildi. Görüşmede Orman’ın, “Aramızda bazen tartışmalar, kırgınlıklar olabilir. Ancak ben, sana ve Bilic’e güveniyorum. Bu zorlu ortamda, bu yola hep beraber baş koyduk. Siz sadece işinize konsantre olun” ifadeleriyle Önder Özen’e moral verdiği ve gönlünü aldığı belirtildi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış