Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Süper Lig’de bir istifa daha geldi

Süper Lig’de bir istifa daha geldi
Son Güncellenme : 08 Oca 2015 19:35

Süper Lig'de bir istifa daha geldi
Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker istifa etti

Kayseri Erciyesspor’da teknik direktör Uğur Tütüneker, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Tütüneker bu kararını, Ziya Eren’i arayarak telefonla bildirdi.

Bülent Korkmaz’ın istifasının ardından bir ay önce Kayseri Erciyesspor’da göreve gelen teknik direktör Uğur Tütüneker, son olarak mavi siyahlı ekibin kendi evinde oynadığı Kasımpaşa karşılaşmasını 5-2 kaybetmenin ardından’ Ben dahil herkes bu yenilgi sonrası şapkasını önüne koyup düşünmeli, bundan dersler çıkartmalıdır. Başkan ve yönetimle görüşeceğim’ diyerek, istifa sinyalleri vermişti.

Halen, İstanbul’da Uluslararası antrenör Gelişim Seminerinde bulunan Uğur Tütüneker, kulüp başkanı Ziya Eren’i telefonla arayıp, görevden affını istedi. Kayseri Erciyesspor Başkanı, tütüneker’in istifasını kabul etmeyeceklerini belirtmesine rağmen, bu konuda ısrarlı olduğunu söyleyen Uğur Tütüneker, görevi bıraktığını medyaya bildirdi. Kulüp Başkanı Ziya Eren, ‘Uğur hoca, Kasımpaşa yenilgisi sonrası sıkıntılıydı. Bu gün telefonla istifa kararını söyledi. Kendisiyle birlikte yola çıktığımızı belirterek, kalması yönende ısrar ettim. Ancak, takımın geleceği ve selameti açısından ayrılmasının yararlı olacağını söyledi. bu şartlearda, istifasını zorunlu olarak kabul ettik’ şeklinde konuştu.

Tütüneker’in istifasıyla birlikte Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor, ilk yarıda 2 teknik direktör değişikliği yapmış oldu.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış