Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Sow’u motive eden adam

Sow’u motive eden adam
Son Güncellenme : 26 Mar 2014 13:14

Sow'u motive eden adam
G.Antep’te 85 gün sonra yüzü gülen Sow’a İsmail Kartal’ın destek olduğu ortaya çıktı. Kartal’ın bir hafta boyunca Senegalli’yi motive ettiği öğrenildi

HTSPOR / Ahmet Selim KUL

Dile kolay; tam 85 gündür gol atamıyordu. Kendi deyişiyle hiç alışkın değildi bu duruma Moussa Sow… Geçtiğimiz hafta Kayseri Erciyes maçında arka arkaya kaçırmış, kaçırdıkça gözyaşlarına boğulmuştu.

İşte Senegalli’nin bu duygusal hali tüm taraftarların içini parçalamış, başkanından taraftarına kadar herkes Sow’a sahip çıkmıştı. Teknik heyet de duruma el koymuş ve Sow’a terapi başlamıştı. 2010 yılından beri Fenerbahçe’de görev yapan Ersun Yanal’ın yardımcısı İsmail Kartal görevi üstüne aldı ve Moussa Sow için adeta seferberlik ilan etti.

Bir hafta boyunca Sow’un yanından ayrılmayan İsmail Kartal, hep telkinlerde bulundu ve “Sen çok kaliteli bir forvetsin. Her forvet böyle kötü dönemler yaşar. Gözyaşların bile senin kaliteni, gol atma isteğini gösteriyor. Ayağa kalkacaksın ve gollerine devam edeceksin” gibi sözlerle yıldız futbolcuyu motive etti. Daha önce Webo’ya da aynı yöntemi uygulayan İsmail Kartal’ın bu hareketi yine işe yaradı ve Sow, G.Antep’te golünü atıp hem kendini hem de sevenlerini rahatlattı.

İLK TEŞEKKÜR KARTAL’A
Senegalli futbolcunun maçtan sonra herkese teşekkür ederken de ilk sıraya İsmail Kartal’ı koyması ve ona selam yollaması ise her şeyin özeti oldu.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış