Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Sneijder’da son dakika gelişmesi

Sneijder’da son dakika gelişmesi
Son Güncellenme : 09 Oca 2015 20:26

Sneijder'da son dakika gelişmesi
Galatasaray Yönetimi, Sneijder’in menajerine Hollandalı yıldızı kesinlikle satmayı düşünmediklerini bildirdi

Galatasaray’da Wesley Sneijder için son nokta koyuldu. Abdurrahim Albayrak ile Ali Dürüst, yıldız ismin menajeri Guido Albers ile İstanbul’da bir restaurantta bir araya geldi.

Galatasaray yönetiminin Guido Albers’e “Biz kesinlikle Sneijder’i satmayı düşünmüyoruz. 4. yıldızı hedefliyoruz ve bu yolda Sneijder’e ihtiyacımız var. Kendisi takımımızın en önemli oyuncusu ve kesinlikle satmayı düşünmüyoruz. Juventus’un teklifini, herhangi bir talebini de kabul etmiyoruz” dediği söylendi.

Galatasaray yönetimi daha önce de belirttiği gibi, kesinlikle Sneijder’i satmayacaklarını menajerine söylerken sözleşmenin uzatılma durumunun ise ancak sezon sonunda görüşüleceği belirtiliyor.

Öte yandan Juventus’un Galatasaray’a teklif ettiği rakamın 12 milyon Euro olduğu öğrenildi.

ALBERS TOPLANTI SONRASI KONUŞTU
Sneijder’in menajeri Guido Albers de, Hollandalı futbolcunun geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Galatasaray yönetiminin kendisine, Sneijder’i kesinlikle bırakmak istemediklerini belirttiğini söyleyen Albers, Hollandalı yıldızın sarı-kırmızılı takımda mutlu olduğunu ifade etti.

Sneijder’in 1,5 yıl daha sözleşmesi bulunduğunu dile getiren Albers, “Galatasaray’a finansal fair-play konusunda yardımcı olabileceğimi düşünerek bu tranferin konusunu açmıştım. Ödemeler konusunda bir sorun yok, yapılmış durumda. Sneijder’in sözleşmesinde 20 milyon Euro maddesi var ancak Juventus bu tutarı ödeyemeyeceğini iletti. Galatasaray da bunun dışında Sneijder’i satmak istemediğini söyledi” dedi.

“SNEIJDER İÇİN KİMSE 20 MİLYON EURO VERMEZ”
Hiçbir kulübün Sneijder için 20 milyon Euro ödeyeceğini düşünmediğini belirten Albers, futbolcusuna Juventus dışında başka bir kulüpten herhangi bir teklif olmadığını da sözlerine ekledi. Albers ayrıca Galatasaray’la, Sneijder’in sözleşmesinin uzatılması konusunda bir görüşme yapmadıklarını, bu konunun Mayıs’taki seçim sonrasında görüşüleceğini ifade etti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış