Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Sneijder gelip bana…"

"Sneijder gelip bana…"
Son Güncellenme : 26 Mar 2014 17:26

"Sneijder gelip bana..."
Galatasaray’ın golcüsü Burak Yılmaz; GSTV’ye Sneijder’in gol sevincini, Mancini ve taraftar hakkında konuştu

İşte Burak Yılmaz’ın açıklamaları:

“Mancini ile çalıştığım için çok mutlu ve gururluyum. Kendisi ve hocalığı hakkında konuşacak biri değilim. Bana düşmez, kimseye düşmez. Onunla çalıştığım için çok mutluyum, bir baba gibi… Onun kimseyle problemi olmaz. Benim gibi böyle haberlere çok üzülmüş. Arası herkesle çok iyi ama benimle de iyi. Beni sürekli çağırıyor, konuşuyor. Sürekli beraberiz, benim ona yanlışım olmadı. Beni çok sevdiğini biliyorum. Ben de onu çok seviyorum. Kaybetsek de kazansak da bizim yanımızda. Bu yüzden çok şanslıyız. Oyuncu arkadaşlarım ve ben çok şanslıyız.”

SNEİJDER AÇIKLAMASI
“Sneijder’in gol sevincine bakın 20 saniye sonra gelip bana sarılıyor. Bunun için ben bir şey söylemeyeceğim. Bunlar hakında konuşmayalım.”

“ŞİMDİ KENETLENME ZAMANI”
“Taraftarı üzdüğümüzü biliyoruz. Başarılı bir sezondan sonra şu an her şey bitmiş değil. İki sene başarılı olduktan sonra şimdi ise geride kaldık. Onları üzdüğümüzün farkındayız ama TT Arena’da kimseden korkumuyoruz. Herkesi parçalıyoruz. Taraftarımızla sıkıntı yaşarsak gücümüz bitmiş olur. Her şeyi toparlayacağız. Şu an aile ve birlik olma zamanıdır. Bizler hatalarımızla varız. Onları hayal kırıklığına uğrattığımız için hayal kırıklığı yaşıyoruz bunu en kısa sürede toparlayacağız. Sezon sonu bunu tekrar değerlendiririz. Galatasaray’ın en büyük gücü taraftarıdır bu güç yitirilirse iyi olmaz. Kenetlenme ve aile olma zamanı en kısa zamanda bunu tekrar yapacağız. Süper Lig’de sonuna kadar gideceğiz, kupada da finale kalıp onu buraya getireceğiz.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış