Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Sizi kurtaracağım"

"Sizi kurtaracağım"
Son Güncellenme : 04 Haz 2014 11:44

"Sizi kurtaracağım"
Arda Turan’ın annesi duygulandıran anısını anlattı

Türkiye’nin en popüler futbolcusu tartışmasız Arda Turan… Atletico’nun sözleşmesine 41 milyon Euro serbest kalma maddesi koyduğu, M.United’ın 30 milyon Euro’yu gözden çıkardığı Arda’nın annesi Yüksel Turan, oğlunun zor zamanlardan bu noktaya geldiğini söyledi. Arda’yla röportaj yapan Skyturk360’a konuşan anne Turan, eski günlere ait bir anısını şöyle aktardı:

‘İŞTE O BENİM OĞLUM…’
“Arda çok hislidir. Rutubetli bir evdeydik. Bir gün ‘Bu evden ne zaman kurtulacağız’ diye daralmıştım. O sırada Hakan Şükür’ün Avrupa’da maçı vardı televizyonda. Arda neden ağladığımı sordu. Sonra televizyonu gösterip, ‘Anne bir gün ben de Hakan Şükür gibi olacağım, sizi kurtaracağım, merak etmeyin’ dedi. Bir de ilk seçmelere gittiğimiz günü unutamıyorum. O gün ‘8 numaralı çocuk yırttı’ diye konuşuyorlardı. ‘O benim oğlum, o benim oğlum’ diye çığlık attım. O gün, her şeyin başladığı gündü.”

OKAN’A ÜZÜLDÜ İSMİNİ KOYDURDU
Arda’nın kardeşi Okan Turan, adının Okan Buruk’tan geldiğini açıkladı. Turan, “Doğacağım zaman, 1993’te, Okan Buruk’un ayağı kırılmış. Ağabeyim üzülmüş ve annem ile babama adımın Okan olması için baskı yapmış. Annem Taha ismini çok sever ama ağabeyimi kırmamış” dedi.

EMRE: “SAKIN GELMESİN”
Arda, “Türkiye’de yeniden futbol oynar mısın?” sorusuna “Yetiştiğim, sevdiğim kulüp G.Saray. Onlar isterse, şartlar uygun olursa tabii ki G.Saray olur. Ama futbol profesyonel bir dünya” cevabını verdi. Programa katılan F.Bahçeli Emre’nin, Arda’ya “Ona tavsiyem, Türkiye’den uzak dursun” sözleri dikkat çekti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış