Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Sıfır pazarlık, 1.6 milyon zam!

Sıfır pazarlık, 1.6 milyon zam!
Son Güncellenme : 06 Haz 2014 12:08

Sıfır pazarlık, 1.6 milyon zam!
Yönetimin, “Sözleşmeni uzatmak istiyoruz. Aklından geçen ücret ne” sorusuna “Ben Beşiktaş’ın kaptanıyım, sizinle para konuşmam” yanıtını veren Necip’e 1.6 milyon TL’lik zam yapıldı

HTSPOR/Kartal YİĞİT

Beşiktaş’ta Oğuzhan Özyakup ve Olcay Şahan ile birlikte sözleşmesi uzatılan isimlerden biri de Necip Uysal oldu. Son 1 yılı opsiyonlu olmak üzere kendisini 2018-19 sezonu sonuna kadar Beşiktaş’a bağlayan Necip’in yönetimle yaptığı görüşmede ise ilginç bir durum ortaya çıktı. İlk olarak Oğuzhan’la görüşen yönetim, Necip’i de çağırdı. Transferden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Atalay, Necip’e “Sözleşmeni yenilemek istiyoruz. Kafanda bir rakam var mı” diye sordu.

‘HEMEN İMZA ATARIM’
Herhangi bir talebi olmayan Necip, yönetime teşekkür ederken “Ben Beşiktaş’ın çocuğuyum. Altyapıdan yetiştim, Beşiktaş sayesinde buralara geldim. Mevcut sözleşmemdeki şartların iyileşmesi gibi bir talebim de olmadı. Beşiktaş’ın kaptanıyım, sizinle para konuşmam. Ne önerirseniz boş mukaveleye imza atarım” cevabını verdi. Genç yıldızın tavrından etkilenen Atalay, Necip’in sözlerini başkan Fikret Orman’a da aktardı. Başkan Orman da memnuniyetini dile getirirken önümüzdeki yıl 900 bin TL’ye oynayacak olan Necip Uysal’ın ücretini 900 bin Euro’ya (2.5 milyon TL) çevirerek jest yaptı. Bir başka ifadeyle ‘sıfır pazarlık’ Necip’in ücretine 1.6 milyon TL’lik zam getirmiş oldu.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış