Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Seriyi sürdürmek istiyoruz”

“Seriyi sürdürmek istiyoruz”
Son Güncellenme : 03 Eki 2013 8:49

Fenerbahçe’nin milli futbolcusu Mehmet Topal, Trabzonspor ile yapacakları maçı kazanarak, galibiyet serilerini sürdürmek istediklerini söyledi

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Mehmet Topal, Trabzonspor ile yapacakları maçı kazanarak, galibiyet serilerini sürdürmek istediklerini söyledi

Mehmet Topal, FB TV’ye yaptığı açıklamada, Trabzonspor’un ligin güçlü ekiplerinden biri olduğunu belirterek, “İyi bir hava yakaladık. Pazar günü de galibiyet serimizi sürdürüp, hedeflerimize ulaşmak için en iyisini yapmaya çalışacağız” dedi.

İstatistiklere yansıyan olumlu tabloyu takım oyununa bağlayan Mehmet, “Takım halinde defans ve hücum yapıp, yine takım halinde atakları sonlandırırsanız, bu istatistikler üst seviyede olur. Biz de şimdiye kadar takım oyununu iyi oynuyoruz, inşallah böyle devam eder” diye konuştu.

 

Milli oyuncu, takımda çok güzel bir arkadaşlık ortamı olduğunu kaydederek, “Bir yerde arkadaşlık, kardeşlik, dostluk en üst seviyedeyse orada başarı gelecektir. Burada da o havayı yakaladığımızı düşünüyorum. İnşallah bu böyle devam eder” ifadelerini kullandı.

 

Oyuncular arasındaki rekabetin takıma olumlu yansıyacağını aktaran Mehmet Topal, “Burada önemli olan takımın başarısıdır. Kim oynamış, kim oynamamış önemli değil. Tabi futbolcu oynamak ister, oynamadığı zaman üzülür ama bunu hiçbir zaman takıma yansıtmamaya çalışmalıyız. Rekabetin olması bu anlamda başarıyı getirecek” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış