Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Selçuk’tan, Hamzaoğlu yorumu

Selçuk’tan, Hamzaoğlu yorumu
Son Güncellenme : 28 Kas 2014 22:47

Selçuk'tan, Hamzaoğlu yorumu
Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, yeni teknik direktör Hamza Hamzaoğlu hakkında konuştu

Galatasaray’da yönetiminin Hamza Hamzaoğlu tercihi, takım içinde oyuncular tarafından olumlu karşılandı. Özellikle Selçuk İnan ve Burak Yılmaz başta olmak üzere yerli oyuncular Hamzaoğlu ile çalışacak olmaktan dolayı duydukları sevinci dile getirdiler.

Gaziantep yolculuğu sırasında ve havalimanında durum değerlendirmesi yapan futbolcular, Hamzaoğlu tercihini yerinde buldu. Milli takımda birlikte çalışan Selçuk İnan, Burak Yılmaz, Semih Kaya, Hamit Altıntop, Umut Bulut, Olcan Adın, Hakan Balta ve Tarık Çamdal genç teknik adam için olumlu görüş belirtti.

Kaptan Selçuk İnan, Gaziantep’te havalimanında yaptığı sohbette, “Hamza Hamzaoğlu tercihi bizim için çok iyi oldu. İstikrarlı ve oyuncuları iyi tanıyan bir teknik direktör. Takımın çoğunu Milli takımdan tanıyor. Başarıya ulaşacağımıza inanyorum” dedi.

Sarı kırmızılı ekipte Hamzaoğlu ile başlayacak süreçte yerli oyuncuların takımın iskeletini oluşturması beklenirken, yönetim Prandelli dönemindeki istikrarsız kadro yapısını geride bırakmayı hedefliyor.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış