Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > ‘Saracoğlu ve Arena’da oynayacağız’

‘Saracoğlu ve Arena’da oynayacağız’
Son Güncellenme : 06 Haz 2013 20:58

Beşiktaş’ta başkan adayı Serdal Adalı’dan açıklama…

'Saracoğlu ve Arena'da oynayacağız'

Beşiktaş Kulübü’nün 16 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olağan genel kurulunda başkanlığa aday olan Serdar Adalı, “Göreve gelir gelmez gurur duyacağımız bir takım oluşturacağız” dedi.

Adalı, Düzce Beşiktaşlılar Derneği ve Düzce 1903 Beşiktaşlılar Derneği Yöneticileri ile bir araya gelerek destek istedi.

Burada konuşan Adalı, göreve gelir gelmez taraftarların gurur duyacağı bir takım oluşturacaklarını söyledi.

“RAKİPLERİMİZDEN GERİ KALACAĞIMIZ DURUM YOK”
Çok mütevazi bir camia olduklarını dile getiren Adalı, “Ama mütevaziyiz diye rakiplerimizden de geri kalacak bir durumumuz yok. Genel Kurul tevvecüh eder bizi seçerse ?gurur duyacağımız bir takımımız olacak. Sadece futbolda değil, diğer branşlarda da bu böyle olacak ama futbol takımıyla ilgili yapacaklarım az çok biliniyor. İki teknik direktörle görüşüyorum. Bir tanesi, ‘Türkiye’de bu hocadan daha iyisi olamaz’ dedirtecek bir hoca ama şu anda isim veremiyorum” diye konuştu.

Adalı, Beşiktaş’ın 2013-2014 sezonunda oynayacağı maçları Anadolu’nun bazı illerine yayma projesine Düzce’nin de dahil edilebileceğini belirterek, bu konuyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonundan randevu istediğini kaydetti.

“SARACOĞLU VE ARENA’DA OYNAYACAĞIZ”
Federasyon yetkilileriyle yapacakları görüşmede, maçların nerede oyanacağı konusunu konuşacaklarına dikkati çeken Adalı, “2013- 2014 müsabakaları birinci devresini Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda, ikinci yarı karşılaşmalarını da Galatasaray’ın stadında oynayacağız. Bunu tekrar masaya yatırabiliriz” ifadesini kullandı.

Kulübün Düzce Kurugöl’e yapmayı düşündüğü tesislere de değinen Adalı, bir önceki yönetimin başladığı her işi bitireceklerini söyledi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış