Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Saldırı ile ilgili flaş gelişme

Saldırı ile ilgili flaş gelişme
Son Güncellenme : 17 Kas 2014 15:44

Saldırı ile ilgili flaş gelişme
Türkiye – Kazakistan maçının hemen ardından TT Arena’da çıkan olaylar için sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor

İŞTE KARE KARE O ANLAR…

Türkiye – Kazakistan maçının hemen ardından, Volkan Demirel ve Emre Belezöğlu’nu korumak için TT Arena’ya geldiği iddia edilen özel korumaların basın mensuplarına saldırmasının ardından sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Yaşanan olayların hemen ardından bir kriz masası oluşturan İstanbl Emniyeti, görüntülerden yola çıkarak ve adli işlem başlattı. Başlatılan adli işlem neticesinde 6 kişi göz altına alındı.

Gazetecilere saldıran kişilerin Aziz Yıldırım ve takımın özel güvenliğinden sorumlu olduğu öğrenildi. Güvenlik görevlilerinin Volkan Demirel için, Aziz Yıldırım tarafından TT Arena’ya gönderildiği belirtiliyor. 5 kişiye 6222’den kasten yaralama ve mala zarar verme suçlarından işlem yapıldığı öğrenildi.

Hakkında işlem yapılan bazı güvenlikçiler;
Korkmaz C.
Bilal G.
Ergin C.
Fatih P.
Ali B.
Savaş T.
Bülent A.

TFF, TÜM GÖRÜNTÜLERİ TOPLUYOR
Maçtan sonra, gazeteciler ile Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu’nun korumaları arasında yaşanan olayları en ince ayrıntısına kadar inceleme kararı alan TFF Yönetimi, olayla ilgili tüm görüntüleri inceleme kararı aldı. İlk olarak olay sırasında çekilen tüm tv görüntülerini toplayan TFF, stadın güvenlik kameralarını da incelemeye aldı.

Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu’nun maçın ikinci yarısında yeniden stada geliş görüntülerini de inceleyen TFF Yönetimi, soyunma odasından başlayarak arabaya kadar süren görüntüleri de değerlendirmeye aldı.

ÜÇ ARABA, 8 KİŞİ
Türkiye – Kazakistan maçının başlamasına 25 dakika kala stattan ayrılan ve ikinci yarının hemen başında stata yeniden giriş yapan Volkan Demirel’in üç arabayla Seyrantepe’ye giriş yaptığı görülüyor. Emre Belezoğlu’nun arabasıyla TT Arena’ya gelen Volkan Demirel’e Fenerbahçe Stat Müdürü Ayhan Bak ve bir başka arabayla da 8 kişilik bir koruma ekibinin eşlik ettiği görülüyor.

TFF, HER AN AÇIKLAMA YAPABİLİR
TT Arena’ya stat müdürlüğü kapısından giriş yapan Volkan Demirel’e Mustafa Turgun da eşlik ediyor. Maçın sona ermesinden 72 dakika sonra gerçekleşen olaylar temsilci raporuna girmiyor ve milli takım otobüsü hareket ettikten sonra Volkan ile Emre stattan ayrılıyor. Yaşanan tüm olayları en ince ayrıntısına kadar incelemeye başlayan Türkiye Futbol Federasyonu’nun Volkan Demirel olayını kınayacak bir açıklama yapması bekleniyor. (Sporx)

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış