Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Sadece toplantı yaptık”

“Sadece toplantı yaptık”
Son Güncellenme : 27 Haz 2013 14:56

Beşiktaş’ta kritik toplantı sona erdi…

Beşiktaş'ın eski yöneticisi Serdal Adalı, eski teknik direktör Tayfur Havutçu ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın kulüp binasında yaptığı toplantı sona erdi.

Beşiktaş’ın eski yöneticisi Serdal Adalı, eski teknik direktör Tayfur Havutçu ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın kulüp binasında yaptığı toplantı sona erdi.

UEFA’nın 2013-2014 yılında Beşiktaş’a Avrupa kupalarından 1 yıl men cezası vermesinin ardından tahkim kuruluna gitme kararı alan siyah – beyazlılar, tahkim kuruluna verecekleri savunma öncesinde bir araya geldi ve izleyecekleri yolu görüştü.

Kulüp avukatlarının yanı sıra Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu’nun avukatlarının da bulunduğu toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. Toplantının ardından mikrofonlara açıklama yapmak istemeyen Serdal Adalı, “Birşey yok. Sadece toplantı yaptık” diyerek kulüpten ayrıldı.

Serdal Adalı’nın moralinin bozuk olduğu gözlenirken, başkan Fikret Orman’ın neşeli ve rahat tavırları dikkatlerden kaçmadı. Toplantıdan daha önce çıkan başkan Fikret Orman, avukatlar ve yönetim kurulu üyeleri, Serdal Adalı’nın kulüpten ayrılmasının ardından hep birlikte yemeğe gitti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış