Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Sabri’nin kadro dışı kalma sebebi açıklandı

Sabri’nin kadro dışı kalma sebebi açıklandı
Son Güncellenme : 11 Kas 2014 20:03

Sabri'nin kadro dışı kalma sebebi açıklandı
Galatasaray İkinci Başkanı Yasaman, Sabri’nin, Mancini’nin raporuyla kadro dışı kaldığını açıkladı

Galatasaray İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, Sky360 TV’de yayınlanan Telegol programına katıldı. Sabri Sarıoğlu’nun sezon başında kadro dışı bırakılmasından, Prandelli’nin sözleşmesine, Galatasaray’ın mali durumundan, Lucescu’ya kadar bir çok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu…

İşte Yasaman’ın açıklamalarından satırbaşları…

SABRİ’NİN KADRO DIŞI BIRAKILMASI
“Sabri, Mancini’nin raporuyla kadro dışı bırakıldı. Şu andaki durumumuzda Sabri ihtiyacımız olan futbolcudur. Kadroya çağırılmıştır. Zaten bir suç işlememişti ki affedilsin.

Galatasaray’da oynanılan oyun tabii ki tatmin etmiyor. Daha iyiye gidiyor gibime geliyor oyun.

Galatasaray’da futbolun patronu diye bir şey yok. Antrenör yetkilidir, kimse antrenöre karışamaz.

MALİ KONULAR
Mali problemimiz var ilk önce onu aşmak gerekecektir. İkincisi futbolcusunun da, idarecisinin de kenetlenip birlik olmasıdır. Riva’yı değerlendirmemiz lazım. Bu proje maddi olarak çok önemli bizim için.

PRANDELLİ’NİN SÖZLEŞMESİNDEKİ MADDE
Galatasaray’ı şampiyon yaptıktan sonra Lucescu’yu göndererek haksızlık yapıldı. Yönetimde hiç bir isim konuşulmadı. Ama Galatasaray camiasında bir Lucescu sevgisi vardır. Antrenörümüzle devam etme kararı aldık. Seneye ne olur bilinmez. Lucescu, Galatasaray için her zaman bir alternatif. Prandelli’nin 2016 Mayıs’a kadar sözleşmesi var. 1+1 değil 2 yıllık! Galatasaray Prandelli’yi yollamak isterse 2 milyon 450 bin Euro + 2 milyon 450 bin Euro ödemek zorundadır. Başka bir tazminat yoktur. Prandelli’ye güveniyoruz. Galatasaray çok iyi futbol oynamıyor ama Türkiye’nin de futbol kalitesini görüyoruz. Milli Takım da ortada, Fenerbahçe, Beşiktaş 10 maç oynasa 8 tanesini kötü oynuyor Galatasaray da böyle…

Selçuk ve Burak yüzde 50 kapasitede oynuyorlar. Burak gibi santrafor kimsede yok. Tam performans gösterirse çok farklı olur…”

FATİH TERİM AÇIKLAMASI
“Fatih Terim’in gittiğini biz de gazetelerden öğrendik. Galatasaray ile Fatih Terim arasında bir sıkıntı olmadı. Federasyonla daha iyi şartlarda bir anlaşma yaptı ve kendi gitti.

Biz en kötü zamanda bile şampiyon olmuştuk. Mesela Lucescu zamanı. Sene sonunda 4. yıldızı alacağımıza inanıyoruz. Gönül ister ki ara transferde bir yıldız oyuncu daha alalım ama bu mali şartlarda zor. Ünal Aysal Yönetiminin bir suistimalinin olduğunu düşünmüyorum. Ünal Aysal’ın dönme gibi ihtimali yok. Dönse bile şansı yok çünkü ‘kaçtı’ diyorlar. Ama ben kaçtığına inanmıyorum.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış