Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > Real Madrid’e gözdağı!

Real Madrid’e gözdağı!
Son Güncellenme : 30 Mar 2013 23:55

Fatih Terim, “Saygın işler yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Fatih Terim, İstanbul BB galibiyetini değerlendirirken, “Real Madrid maçı öncesi kafamızı rahatlatan bir galibiyet aldık. Özgünvenimiz tazeleyen bir maç oldu. Özellikle ilk yarı çok iyi oynadık. O yüzden Real Madrid maçı öncesi moral aldık ve 3 puan da bizim için önemli” dedi.

Burak Yılmaz’ın attığı gollere de değinen Fatih Terim, “Drogba ve Burak birbirlerini iyi tamamlıyor. Burak’ın oyun sitilinin biraz değişeceğini söylemiştim. Çok statik kalmasından ve sadece takımın arkasına koşarak değil, gezerek çok daha önemli işler yapacak. Daha da fazla atabilirdi iyi gidiyor. Drogba da atmaya başlayacak, ikisinden de memnunum. Ancak bu maçta en çok Hamit’ten memnunum. Hamit iyi oynamadığı zamanlarda sabırla oynadı ve bu maçta da sahanın en iyisiydi” diye konuştu.

Teknik heyet olarak Real Madrid maçına hazırlanmaya başladıklarını vurgulayan Terim şöyle devam etti, “Çok önemli bir takıma karşı çok önemli bir maça çıkacağız. Real Madrid dünyanın en önde gelenlerinden bir tanesi. Deneyeceğiz uğraşacağız, bu iki maçın en iyi geçmesi için elimizden geleni yapacağız. Rakibimize saygı duyuyoruz ancak biz de saygın işler yaptık. Saygın işler yapmaya devam edeceğiz.”

Arena’nın zemini hakkında da konuşan Terim, “Bugün saha bayağı iyiydi. Mersin maçına kadar daha da iyi olacaktır. Sahalar olğaanüstü olaylar olmadığı takdirde değişmez. Seyirci ve saha avantajını niye verelim. Anormal bir şey olursa itirazımız yok. Ancak bu maçta saha çok iyiydi. UEFA’dan değişmesi konusunda bir talep var mı yok bilemem ama varsa da gösterilir söylenir, gereken yapılır. Bu stat oynamak için iyi zemihen sahip” diye sözlerini bitirdi.

(ligtv.com.tr)

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış