Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Rakiplerimiz reklam bulamıyor"

"Rakiplerimiz reklam bulamıyor"
Son Güncellenme : 20 Tem 2014 16:16

"Rakiplerimiz reklam bulamıyor"
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, bu sabah yapılan idman esnasında basın mensuplarıyla bir sohbet gerçekleştirdi

Takımda şu anda 10 numara eksiğinin olduğunu belirten Başkan Orman, şartların oluştuğu anda bu transferin gerçekleşeceğini söyledi. Beşiktaş’ın kulüp tarihindeki en büyük hatasının, stadın yenilenmesinin 10 yıl gecikmiş olmasını gösteren Fikret Orman, devlet desteğinin çekildiği rakiplerinin bu sezon formalarına reklam bile alamadığını dile getirdi.

Fikret Orman’ın basın mensupları ile yaptığı sohbette söylediklerinden satırbaşları şu şekilde:

”KULÜP TARİHİMİZİN EN BÜYÜK HATASI STADIN 10 YIL GECİKMİŞ OLMASI”
”Kulüp tarihimizin en büyük hatası stadı yenilememizin 10 yıl gecikmiş olması. Şu anda 300-350 milyon lira bütçe ile çalışıyoruz. Stat bitince bu rakam 500-550 milyon lira seviyesine çıkacak. Stat inşaatında Sayın Yıldırım Demirören’in çok önemli katkıları vardı. Başbakan’dan gerekli izinleri Demirören aldı.”

”RAKİPLERİMİZDEN DEVLET DESTEĞİ ÇEKİLNCE FORMALARINA REKLAM BİLE BULAMADILAR”
”Reklam ve sponsor bulma konusunda çok önemli çalışmalar yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Formamızda boş yer kalmadı ve bunları hep devlet desteği almadan kendi çabalarımızla yapıyoruz. Rakiplerimizden devlet desteği çekilince formalarına reklam bile alamadılar.”

”TAKIMDAKİ EN BÜYÜK EKSİĞİMİZ 10 NUMARA”
”Transferde artık oyuncu alıp satma modelini benimsemeliyiz. Takımdaki en büyük eksiğimiz 10 numara pozisyonu. Şartlar bizim açımızdan ve bizim istediğimiz şekilde oluştuğunda bu transferi hemen gerçekleştireceğiz. Oyuncu ismini çok söylemek istemiyorum. Çünkü isim söyleyince hemen görüşmeler tıkanıyor ve başka bir boyuta geliyor. Kulübümüzü düşünmek zorundayız. Cebimizden para harcamıyoruz, dikkatli olmalıyız. Bir futbolcuyu biz istediğimizde söylenen rakamlarla herhangi bir Anadolu takımı istediğinde telaffuz edilen rakamlar arasında milyon dolarlar oynuyor.”

”ŞANSLA GELEN BAŞARI ŞANSSIZLIKLA GİDER”
”Kalıcı ve sürekli bir başarının olması için sağlam bir yapımızın olması gerekli. Büyük kulübüz diyorsak, 3. yıldızı mutlaka takmalıyız. Şansla gelen başarı şanssızlıkla hemen gider. Ama sağlam bir yapı kurduğunuzda sürekli zirvede kalıcı bir başarı sağlarsınız. Bunu sağlamak için de stadımızın bitmesi lazım. Maddi sıkıntılara rağmen stadımızın inşaatı devam ediyor. Şu ana kadar 146 locanın 110 tanesini sattık. Bunun stat inşaatına çok büyük katkısı oldu. Bir kaç aya kadar bütün locaları bitirmiş olacağız.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış