Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Bahis Formülleri > “Puyol’la oynamayı isterdim”

“Puyol’la oynamayı isterdim”
Son Güncellenme : 01 Nis 2013 19:03

Beşiktaş Kaptanı İbrahim Toraman, Yavru Kartal Dergisi’nin Nisan sayısında kendini ve siyah beyazlı takımı anlattı.

İlkokul 4. sınıfa giderken beden eğitimi öğretmeni tarafından futbol yeteneğinin fark edildiğini belirten İbrahim Toraman, küçük yaşlardan itibaren futbolcu olmayı hayal ettiğini, başka bir mesleği hiç düşünmediğini söyledi. İbrahim Toraman babasının derslerini aksatır diye futbolcu olmasını istemediğini annesinin ise kendisini desteklediğini ifade etti.

Hayranlık duyduğu bir futbolcu olmasa da bir stoper olarak Puyol’la yanyana oynamayı istediğine değinen İbrahim Toraman, küçükken birçok hayali olan bir çok şeyi gerçekleştirdiğinin altını çizerek, “Bu açıdan bakılınca şanslı biriyim. Ama hedefler hiçbir zaman bitmiyor. Her gerçekleştirdiğiniz hedeften sonra yeni bir hedefiniz oluyor. Şimdiki hedefim, Beşiktaş’ta birçok şampiyonluk yaşamak, çok başarılı olup, bu formayla jübile yapmak” dedi.

İnönü’de daha rahat oynadıklarını belirten İbrahim Toraman, “Taraftarımızın desteğiyle birlikte evimizde oynamak her zaman avantajlıdır. Bu avantajı da zaman zaman kullanıyoruz. Trabzon ve Bursa deplasmanları belki diğerlerine göre daha zor geçebiliyor, ama hiçbir deplasman maçından çekinmiyorum. Evimizde oynamamızın avantajını daha iyi kullanabilseydik, bu sezon daha farklı bir noktada olabilirdik.” ifadelerini kullandı.

Kaptanlığın insanı onore eden bir duygu olduğunu söyleyen İbrahim Toraman, “Takımdaki arkadaşlarıma her zaman örnek olmaya çalışıyorum. Onlardan daha fazla çalışmak durumundayım. Her şeyiyle daha iyisini yapmak zorundayız” dedi.

İbrahim Toraman futbolu bıraktıktan sonra antrenörlük yapmayı düşündüğünü söyledi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış