Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Prandelli’ye ‘4 takım çalıştıracaksın’ denmiş"

"Prandelli’ye ‘4 takım çalıştıracaksın’ denmiş"
Son Güncellenme : 24 Kas 2014 14:12

"Prandelli'ye '4 takım çalıştıracaksın' denmiş"
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu. Albayrak, “Ünal Aysal hocaya ‘dört ülkede takım kuracağız, her sene birini çalıştıracaksın’ demiş. Prandelli’nin sözleşmesine baksanız kafayı yersiniz” dedi

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, telefonla bağlandığı Telegol programında gündemi sarsacak açıklamalara imza attı. Albayrak, eski başkan Ünal Aysal’ın Cesare Prandelli’ye inanılmaz vaatleri olduğunu iddia etti.

Albayrak, “Siz bir hoca getiriyorsunuz, ‘Dört ülkede Galatasaray takımı kuracağız. Her sene bir ülkede çalışacaksınız” deniyor. Başkan Ünal Aysal vaad etmiş, ‘4 takım çalıştıracaksın’ denmiş. Böyle bir şey olabilir mi? Aysal, “Almanya’da bir takım aldım, gelecek sene orayı çalıştıracaksın. Belçika’da bir takım alıyorum, sonrada orada çalışacaksın” demiş. Gerçekleri kendisine Ebru Köksal anlatmış. Prandelli yalan söylüyorsa, Prandelli’nin bileceği iş. Biz bugün bunları duyduk ve şok olduk” diyerek gündemi sarsacak bir iddia ortaya koymuş oldu…


“PRANDELLİ’NİN ARKASINDA KALMAM ZOR”
Albayrak, “Galatasaraylı taraftarlar yerden göğe kadar haklıdır. Şu şartlarda Prandelli’nin arkasında kalmam zor. İçim kan ağlıyor. Eski yönetim Prandelli’ye gerçekleştirilemeyecek sözler vermiş. Cesare Prandelli’ye vaad edilenler inanılmaz. Şu anda futboldan memnun değilim. Mukavelesine baksanız kafayı yersiniz. İki gün sonra Avrupa maçımız var, ne olur yapmayın. Sözleşmesinde çok ağır maddeler var. Mancini hayatımda tandığım en dürüst insanlardan biri. 1 kuruş para almadan gitmiş. Prandelli, ‘Ben buraya çalışmaya geldim’ diyor” dedi.


“OCAK AYINA KADAR ZAMAN VERİN”
“Cesare Prandelli ile yollar ayrılacak mı?” sorusuna Albayrak, “Bize Ocak ayına kadar zaman verin” dedi.

Ocak ayından takımda çok ciddi gelişmelerin olacağını söyleyen Albayrak, “Takıma giremeyen oyuncuları satacağız. Bu gidenlerin ardından tasarruf yapacağız ve 1-2 oyuncu alacağız. Ocak’ta birkaç yıldız alınacak. Yıldız futbolcu satmayacağız. Ocak ayında futbolcularda çok ciddi bir değişiklik olacak. Galatasaray, Fenerbahçe’nin Beşiktaş’ın Trabzonspor’un formasını giymeyi Allah herkese nasip etmez. Ocak ayında oynayanlar oynayacak, oynamayanlar gidecek” dedi.

“TRABZONSPOR MAÇINI KAZANAMAYIZ DEDİM”
Wesley Sneijder’in Trabzonspor maçına 11’de başlamamasıyla ilgili olarak, “Sneijder’i Ali Dürüst oynatmadı gibi bir şey söz konusu değil. Kadroyu gördükten sonra moralim çok bozuldu. Ali Dürüst bana ‘Ne oldu? dedi. ‘Bu kadroyla bu maçı alamayız’ dedim. Biz kadroya karışamayız. Taraftarlarımızın hepsinden özür diliyorum. Taraftarımız Sneijder oynayacak diye kombine alıyor, kaliteli futbol için kombine alıyor. Galatasaray’da Sneijder’i bilerek küstürmeye çalıştığımızı söyleyen yönetici varsa derhal istifa etsin. Sneijder ile sözleşme uzatacağız. Kendisi ile konuştuk. Ne demek küstürmek. Böyle bir şey söz konusu değil” şeklinde konuştu.


“HİKMET KARAMAN’A TEKLİF YAPMADIK”
Teknik direktör Hikmet Karaman’a teklif yapıp yapmadığı sorulan Albayrak, “Hikmet Karaman’a bir teklif götürmedim” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış