Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Prandelli’den şok karar!

Prandelli’den şok karar!
Son Güncellenme : 27 Eki 2014 13:36

Prandelli'den şok karar!
Cesare Prandelli basın toplantısına çıkmama kararı aldı

Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, 4-0 sona eren İstanbul Başakşehir maçının ardından basın toplantısına çıkmama kararı aldı. Karşılaşmanın ardından canlı yayına da katılmayan Prandelli’nin takım otobüsüne en son binerek Florya’nın yolunu tuttuğu öğrenildi.

DANIŞMANINDAN AÇIKLAMA
Yayın kuruluşa da açıklamalarda bulunmayan İtalyan teknik adam, basın danışmanı Silvia Berti”yi gönderdi.

Berti, Prandelli’nin çok sinirli olması sebebiyle basın toplantısına katılmadığını söyledi. İstifa konusuyla ilgili gelen sorular karşısında ise İtalyan teknik adamın basın danışmanı, istifanın söz konusu olmadığı belirtti.

ALBAYRAK’TAN PRANDELLİ AÇIKLAMASI
Galatasaray’da Teknik Direktör Cesare Prandelli’nin 4-0’lık İstanbul Başakşehirspor yenilgisinden sonra istifa etmiş olabileceği konuşuldu. Galatasaray’da yönetici Abdurrahim Albayrak, şu anda teknik direktör değişikliğini düşünmediğini belirterek söylentilere nokta koydu.

Henüz Prandelli tarafından alınmış bir istifa kararının olmadığı ifade edilirken, İtalyan çalıştırıcının maç sonucundan dolayı çok sinirli olduğunu ve basın toplantısına çıkmak istemediği ifade edildi.

Galatasaray’da Prandelli’nin geleceği konusunda aceleci davranmayacak olan Galatasaray yönetiminde Ali Dürüst ve Abdurahim Albayrak ikilisinin işe el koyması sonrasında birtakım değişikliklerin olabileceği belirtiliyor.

 TARAFTARLARDAN BÜYÜK TEPKİ…

 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR – GALATASARAY MAÇINDAN FOTOĞRAFLAR…

 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR – GALATASARAY MAÇI CAPSLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

 

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış