Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Portekiz çıkarması

Portekiz çıkarması
Son Güncellenme : 08 Haz 2013 16:54

İdari menajer Hasan Çetinkaya, hem Bruno Alves’e imza attırmak hem de Cardozo’nun transferine son noktayı koymak için Benfica ile görüşmek üzere Lizbon’a gitti

Benfica ile görüşmek üzere Lizbon’a gitti

HTSPOR

Bruno Alves transferiyle camiasını heyecanlandıran Fenerbahçe yönetimi asıl bombayı Oscar Cardozo ile patlatmak için harekete geçti… Bunun için de İdari Menajer Hasan Çetinkaya, son noktayı koymak üzere dün Lizbon’a gitti. Sarı-Lacivertliler hatırlanacağı gibi ilk etapta savunmadaki sıkıntıyı gidermek amacıyla Zenit’in Portekizli yıldızı Bruno Alves’i renklerine bağlamıştı. Rus kulübüyle yapılan anlaşma sonrasında yıldız futbolcu da transfere onay verince işlem gerçekleşti. İdari Menajer Hasan Çetinkaya ilk etapta dün akşamki Portekiz-Rusya maçı sonrasında bugün Alves ile bir araya gelip resmi imzaları attıracak.

BENFİCA İLE GÖRÜŞME
Hasan Çetinkaya’nın asıl hedefi ise Cardozo. Başkan Aziz Yıldırım’ın ön görüşmelerini yaptığı yıldız futbolcuya son noktayı Çetinkaya koyacak. Benficalı yöneticiler ve yıldız futbolcunun menajeri Jorge Mendes ile görüştükten sonra transferin imza aşamasına gelmesi ve bugün ya da yarın açıklama yapılması bekleniyor.

SALI GÜNÜ GELİYOR
Fenerbahçe’nin renklerine dahil ettiği Bruno Alves’in Salı günü İstanbul’a gelmesi bekleniyor. Yıldız oyuncu İstanbul’a gelip sözleşme imzaladıktan sonra aynı gün tatile çıkacak. Öte yandan Alves’in bonservis bedelinin taksitler halinde ödeneceği ortaya çıktı. Zenit’in ilk başlarda parayı peşin istese de pazarlıklar sonrasında vazgeçtiği belirtildi. Buna göre Sarı-Lacivertliler, Bruno Alves’in bonservis bedeli olan 5.5 milyon Euro’yu 3 taksitte Zenit’e ödeyecekler.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış