Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Penaltı kavgası!

Penaltı kavgası!
Son Güncellenme : 23 Eyl 2014 11:01

Penaltı kavgası!
Bülent Yavuz son noktayı koydu

Maç bitti, tartışma bitmedi… İki ezeli rakip taraftarı, sosyal medyada birbirine girdi! G.Saraylılar, 10 Kasım 2013’teki derbi sonrası Gökhan’ın, “Penaltı yoktu. Kendimi yere attığım için utanıyorum. Bir daha böyle bir şey olmayacak” sözlerini anımsatıp, milli oyuncuyu eleştirdi.

Burak Yılmaz’ın geçmişte kendini yere bıraktığı maçlara vurgu yapan F.Bahçeliler ise pozisyonun penaltı olduğunu ve hakem otoritelerinin yanıldığı savını ortaya attı.

CARLOS-CANGELE ÖRNEĞİ
Sarı-Lacivertliler, örnek olarak 2009-10 sezonunda R.Carlos’un, 1-1 biten Kayseri-F.Bahçe maçında Cangele’yi çektiği pozisyonu gösterdi. “Orada çalınan penaltı için ‘doğru’ denmişti. Aynı pozisyonda şimdi penaltı verilince hakemler günah keçisi ilan ediliyor” tepkisi gösterildi.

HAKEM HOCASI BÜLENT YAVUZ İKİ POZİSYON ARASINDAKİ FARKI ANLATTI:
G.Antepli Şenol Can’ın, Gökhan’a müdahalesi var. Ancak çekme, iteleme değil, tutma hiç değil. Futbolda temas vardır. Her temas oyuncuyu düşürür mü? Gökhan teması hissettiği anda kendini yere bıraktı. Penaltıyla uzaktan yakından ilgisi yok. Gelelim Cangele-Carlos mücadelesine… Bu pozisyon ile Gökhan’ın pozisyonu arasında dağlar kadar fark var. Carlos, rüzgar gibi geçen Cangele’yi durdurmak için eliyle resmen çekerek topu almasını engelliyor. İlk pozisyonda temas, diğerinde çekme söz konusu. Carlos’a çalınan penaltı doğru.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış