Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Passolig sponsorları geri getirecek"

"Passolig sponsorları geri getirecek"
Son Güncellenme : 14 Oca 2015 17:31

"Passolig sponsorları geri getirecek"
Passolig Genel Müdürü Özgür Gündoğan, “Sayın Murat Ülker’e saygı duyuyorum. Ancak biz çok sayıda firmalarla görüştüğümüzde uygulamadan memnun olduklarını duyuyoruz” dedi

Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Sporun Zirvesi’ seminerinin 52’inci buluşmasında ilk oturum tamamlandı.

Yıldız Holding Başkanı Murat Ülker’in Gazete Habertürk’e yaptığı “Avrupa’daki seyircileri görünce kıskanıyorum. Passolig sistemi daha esnek olabilirdi. 14 yabancı kararı yanlış. Üzülerek futboldan desteğimizi çekiyoruz. Bunu mektupla TFF’ye de bildirdim” açıklaması TSYD Semineri’nde geniş yankı buldu.

ÜLKER’DEN ŞOK AYRILIK HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Türk sporu ve Türk futboluna yıllardır verdiği sponsorluk desteğiyle dikkat çeken Yıldız Holding’in “Futbolda artık yokuz” demesi üzerine Passolig Genel Müdürü Özgür Gündoğan sorulan bir soru üzerine şu cevabı verdi:
“Passolig sistemi kaçan sponsorları geri getirecek. Sayın Murat Ülker’e saygı duyuyorum elbette bildiği şeyler vardır. Ancak biz çok sayıda firmalarla görüştüğümüzde uygulamadan memnun olduklarını duyuyoruz. Yatırımlara devam edeceklerini söylüyorlar. O yüzden Passolig, yatırımların devamının gelmesini sağlayacak.”

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış