Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Özen yine istifa yolunda

Özen yine istifa yolunda
Son Güncellenme : 15 Tem 2014 11:19

Özen yine istifa yolunda
Beşiktaş Futbol Direktörü Önder Özen, işine karışıldığı gerekçesiyle İngiltere kampını terketti ve İstanbul’a döndü. Başkan Orman ile görüşen Özen, bugün görevi bıraktığını açıklayabilir

HTSPOR/Kartal YİĞİT

Beşiktaş Futbol Direktörü Önder Özen bir kez daha istifa yolunda! Hazırlıklarını İngiltere’de sürdüren Siyah-Beyazlı kafile ile birlikte Ada’da bulunan Özen; yöneticilerin işine karıştığını ve transferde geç kalındığını söyleyerek dün Londra’dan İstanbul’a döndü. Hayli sinirli olduğu öğrenilen Özen’i İstanbul’a iner inmez, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman telefonla aradı. Yapılan görüşmede Orman, “Acele karar verme. Bunlar çözülebilecek sorunlar. Gerekli transferleri de yapacağız. Görevi bırakma” diyerek Özen’i iknaya çalıştı.

BU KEZ KARARLI
Bu konuşma üzerine Önder Özen, Başkan Orman’dan düşünmek için süre istedi. Ancak işine karışılmasından, transferlerin gecikmesinden ve kulübün içinde bulunduğu maddi imkansızlıklardan şikayetçi olan Özen’in bu kez görevi bırakmayı ciddi ciddi düşündüğü öğrenildi. Önder Özen’in son kararını bugün Başkan Orman’a ileteceği ve istifasını açıklayabileceği ifade edildi.

ÜÇÜNCÜ KEZ ‘BIRAKIYORUM’ DEDİ
Önder Özen üçüncü kez istifanın eşiğine geldi. Özen daha önce Başkan Fikret Orman ile televizyon programlarında birbirine zıt açıklamalar yapmaları sonrası görevi bırakabileceğini söylemişti. Önder Özen, Ahmet Nur Çebi’nin Futbol Şubesi’nin başına getirilmesinden sonra da bu durumdan rahatsız olduğunu belirtmiş ve istifanın eşiğinden dönmüştü.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış