Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Özel uçak iptal

Özel uçak iptal
Son Güncellenme : 05 Tem 2013 13:13

Nyon’daki kritik tahkim duruşması öncesi Aziz Yıldırım’ın planları bozuldu

Nyon'daki kritik tahkim duruşması öncesi Aziz Yıldırım'ın planları bozuldu

HTSPOR / Ferudun NİĞDELİOĞLU

Fenerbahçe’de gözler UEFA Tahkim Kurulu’nda… Takım, Ersun Yanal yönetiminde yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, başkan Aziz Yıldırım ve yönetimin aklındaki tek konu ise UEFA Tahkim Kurulu’ndaki duruşma. 10 Temmuz’da yapılacak savunma üzerinde çalışılıyor, hiçbir detayın atlanmaması için çaba harcanıyor. Ancak UEFA’dan gelen son bilgiler, başkan Aziz Yıldırım’ın bir planını suya düşürecek türden. Bilindiği gibi UEFA Disiplin Kurulu’ndan gelen 2+1 yıllık ceza sonrası basın toplantısı düzenleyen Yıldırım, Nyon’daki Tahkim Kurulu duruşmasına bir uçak dolusu insanla gidileceğini ve şike davasında adı geçen isimlerin şahitlik edeceğini belirtmişti. Ancak UEFA Tahkim Kurulu’ndaki duruşmada F.Bahçe adına sadece 2 yetkilinin söz hakkının bulunduğu ve kulüp avukatlarının bu hakkı kullanacağı ifade edildi.

ALMAN AVUKATLARLA GİDİYOR
Bu doğrultuda Yıldırım’ın daha önce gündeme getirdiği özel uçakla Nyon’a çıkarma fikrini rafa kaldırıldığı belirtildi. Fenerbahçe Başkanı, UEFA’da kulübü savunacak olan Alman avukatlarla birlikte Nyon’da gidecek ve savunma gerçekleştirilecek.

MERTENS’İN TEDBİR UMUDU
Tahkim Kurulu’nda Fenerbahçe’yi savunacak olan Alman avukat Dirk Reiner Mertens, ceza konusunda umutlu. Mertens’in kulüp yetkilileriyle yapılan görüşmelerde, 2+1 yıllık cezanın yerine ‘tedbir uygulaması’nın getirilebileceği düşüncesini dile getirdiği öğrenildi. Bu ihtimal söz konusu olursa, F.Bahçe tedbir süresi boyunca herhangi bir sorun yaşanmadığı taktirde Avrupa’da mücadele edebilecek.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış