Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Öyle bir geçer zaman ki!

Öyle bir geçer zaman ki!
Son Güncellenme : 21 Şub 2013 14:46

Kader onları Gaziantepspor’da buluşturdu

Kaderin cilvesi bu olsa gerek… Fotoğraftaki şirin çocuk, 17 yıl önce hatıra fotoğrafı çektirdiği eski futbolcu şimdi Gaziantepspor’da hocası oldu. Zaten Teknik Direktör Bülent Uygun’u söylemeye gerek yok, fotoğrafa ilk bakışta tanımamak mümkün değil ama diğeri ise Gaziantepspor taraftarlarının “Tosun Paşa” diye çağırdığı Cenk Tosun.

5 YAŞINDAYDI
Yıl 1996… Fenerbahçe Almanya’da kamp yapıyor ve 5 yaşındaki Cenk Tosun, antrenmanın ardından sarı-lacivertli takımın golcüsü Bülent Uygun ile fotoğraf çekiyor. Babasıyla birlikte Fenerbahçe’nin kamp yaptığı sahaya giden Cenk Tosun, Bülent Uygun ile fotoğraf çekiliyor ama ikisi de bilmiyor ki kader onları Gaziantepspor’da buluşturacak.

GÜNEŞ GAZETESİ ORTAYA ÇIKARDI

Yıllar öncesine ait Cenk Tosun’un Bülent Uygun ile çektirdiği fotoğrafa ulaşan Güneş Gazetesi spor ekibi bu iki ismi dün yeniden bir araya getirdi. Gazetemiz iki oyuncuyu 17 yıl sonra yan yana getirerek ilginç bir tesadüfü ortaya çıkardı. Teknik Direktör Bülent Uygun’da dün ilk kez Cenk Tosun ile birlikte çektirdiği fotoğrafı gazetemiz aracığıyla görerek çok şaşırdı ve “Hayat kimi nerede karşılaştıracağı belli olmuyor. Oldukça çok şaşkınım” derken Cenk Tosun’da “Bülent hoca ile anlaştıktan sonra ailem ve ben oldukça duygusal anlar yaşadık. Çok ilginç bir an, çocukken fotoğraf çektirdiğim futbolcu, yıllar sonra benim hocam oluyor. Son derece mutluyum” diye konuştu.

Eyup Özkan / Gaziantep Güneş Gazetesi

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış