Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Orman yeniden başkan

Orman yeniden başkan
Son Güncellenme : 18 Haz 2013 0:15

Beşiktaş Kulübü’nde Fikret Orman yeniden başkanlığa seçildi…

Beşiktaş Kulübü'nün olağan seçimli genel kurul toplantısında Fikret Orman yeniden başkan seçildi. 3850 oy alan Fikret Orman, 3 yıl daha başkanlık koltuğuna oturacak. Diğer aday Serdal Adalı ise 2088 oy aldı.

Foto Galeri


Beşiktaş’ta seçim günü
Galeriye gitmek için tıklayınız

 Galeri için tıklayınız…

KONGREDE NELER YAŞANDI?

Beşiktaş Kulübü’nün olağan seçimli genel kurul toplantısında Fikret Orman yeniden başkan seçildi. 3850 oy alan Fikret Orman, 3 yıl daha başkanlık koltuğuna oturacak. Diğer aday Serdal Adalı ise 2088 oy aldı.

“BEŞİKTAŞ’I GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR”
Fikret Orman; LİG TV ve NTV Spor’a yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Her şey planlandığı gibi gidiyor. Artık gaza basacağız. Hiç kimseye kırgınlığım yok. Son dönemde bazı şeyler Beşiktaş menfaatlerinin dışında gelişti. Bazı şeyler yanlış aksettirildi. Artık seçim bitti. Bunları konuşmanın anlamı yok. Bizi çok güzel bir stat bekleyecek. Borçlar temizlenecek. Beşiktaş’ı daha iyi günler bekliyor. Bunun sözünü verebilirim. Beşiktaşlılar bizimle beraber kandırılmamanın ne olduğunu anladı. Polemik yaratmamaya çalıştım. Çok kötü bir 20 gün kaybettik. Bu günleri kaybetmemiz lazımdı. Kongre çözümün bizde olduğunu görmüş oldu. Stat inşaatı hemen başlayacak. Artık önümüzdeki 20 günde çok hızlı hareket edeceğiz. Bizim için en önemli şey önümüzdeki cuma günü UEFa ile yapacağımız görüşme. Bu akşam buradan çıkınca bir toplantımız var. Bu konuyu görüşeceğiz. Beşiktaş asla böyle bir şeyin içinde olmaz. Serdal Adalı’nın da böyle bir şeyin içinde olmadığına eminim. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Yeni teknik direktörü de açıklayınca görürsünüz.”

“BEŞİKTAŞLILAR ARTIK BUNLARI YEMİYOR”
Fikret Orman, Genel Kurul’un ardından ise salonda üyelere şunları söyledi:

“Şahsım ve arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Adaletli bir seçim girdik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Beşiktaş bugün esasında bir liste onaylamadı. Bir zihniyeti onayladı. Artık Beşiktaşlılar kandırılmak istemiyor. Gerçekle yüzleşip, doğru konuşup çalışan, populizm yapmayan ekip istiyor. Şekilsel olarak karşı karşıya gözükseler bile herhangi bir konuda aynı zihniyet bir araya gelebiliyor. Ama Beşiktaşlılar artık bunu yemiyor. Bütün camiayı kucaklayacağız. Herkesin fikri bizim için önemlidir. Egomuz yoktur. Beşiktaş’ın menfaatleri her şeyden önemli. Kısa sürede güzel bir stat yapacağız. 3 sene sonunda borçsuz bir Beşiktaş hedefliyoruz. Sizi hiç mahcup etmeyeceğiz. Sağolun, var olun.”

FİKRET ORMAN’IN LiSTESi ŞÖYLE:
ASİL ÜYELER
Ahmet Nur Çebi
Ahmet Kavalcı
Deniz Atalay
Umut Güner
Yalçın Kaya Yılmaz
Melih Sami Esen
Metin Albayrak
Ahmet Ürkmezgil
Faik Akdil
Erdal Torunoğulları
YEDEK ÜYELER
Erdal Karacan
Berkan Gocay
Emre Kocadağ
Hakan Özköse
Ahmet Mete Vardar

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış