Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > "Ömrüm boyunca unutmayacağım"

"Ömrüm boyunca unutmayacağım"
Son Güncellenme : 11 Eki 2014 15:59

"Ömrüm boyunca unutmayacağım"
Gökhan Töre, Fatih Terim’in elini öptü ve hocasına teşekkür etti

Türkiye Futbol Direktörü Terim’in kendisine sahip çıkmasına çok duygulanan Gökhan, “Allah senden razı olsun” diyerek gözyaşlarıyla hocasının elini öptü. Beşiktaşlı oyuncu, “Bunu ömrüm boyunca unutmayacağım. Size çok şey borçluyum” diye konuşunca Fatih hoca, öğrencisini ilk 11’de oynattı.

Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu ile bir yıl tartıştığı ileri sürülen Gökhan Töre, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’e, kendisine sahip çıktığı için teşekkür etti.

Riva’da önceki gün düzenlenen basın toplantısında, tatsız olayla ilgili sert ifadeler kullanan ve kendisini koruyan Terim’le görüşen Gökhan, gözyaşları içinde, “Allah senden razı olsun hocam. Bana sahip çıktığın için teşekkür ederim” diyerek ünlü çalıştırıcının elini öptüğü öğrenildi.

Basın toplantısını televizyondan izleyen Gökhan Töre, “Senin hakkını nasıl öderim bilemiyorum hocam. Bana olan güvenini asla boşa çıkarmayacağımdan kuşkunuz olmasın. Çek maçında ister oynatın, ister oynatmayın, ama bir dakika bile olsa şans bulursam, terimin son damlasına kadar mücadele edeceğim. Böylesi bir ortamda beni yalnız bırakmadınız, destek verdiniz. Bunu ömrüm boyunca unutamam. Size çok şey borçluyum” ifadelerini kullandığı belirtildi.

OĞUZHAN YEDEĞE
Bu olaylar nedeniyle Çek maçında yer alıp, almayacağı merak konusu olan Gökhan Töre için kararsız olan Terim, bu gelişmeler üzerine Gökhan’ı ilk on birde sahaya sürdü. Terim, bu gelişmeler üzerine Gökhan tercih edip, Oğuzhan’ı yedeğe çekti.

(Milliyet)

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış