Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > “Olayların nedeni…”

“Olayların nedeni…”
Son Güncellenme : 23 Eyl 2013 9:06

Lutfi Arıboğan olaylı derbi ile ilgili konuştu

Lutfi Arıboğan olaylı derbi ile ilgili konuştu

Olaylı Beşiktaş-Galatasaray derbisi sonrası NtvSpor’a katılan Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan yaşananları değerlendirdi.

Tasvip edilecek şeyler yaşanmadığının altını çizen Lutfi Arıboğan; “Türkiye hareketli günler geçiriyor ve bu spora yansımaması gerekiyor. Aslında biten bir maçın son dakikalarında böyle bir sıkıntı yaşandı. Ama güvenlik görevlilerin sağduyulu davranışı sonrası doğabilecek kötü sonuçlar engellenmiş oldu” dedi.

“YASAK İYİ Kİ YÜRÜRLÜKTEYDİ”
Çıkan olayların sebebini çeşitli noktalara dayandıran Arıboğan; “Sportif rekabetin artması ve bu tip olayların yaşanmaması için yöneticilerin, teknik direktörlerin ve oyuncuların son derece sağduyulu olması şart. Spor alanında bu kadar reaksiyona uğramamız sanırım spor kültürünü içimize sindiremememiz olmasıdır. Rekabeti seviyoruz ama sporun temel direklerini henüz oturtamadığız aşikar. Eğitim tabii ki önemli ama bazen eğitimli kişilerin de bu tarz olaylara eşlik ettiğini görüyoruz” ifadelerini kullandı.

Arıboğan son olarak deplasman yasağı için görüşlerini dile getirirken; “Evet bugün deplasman yasağı vardı ve iyi ki yürürlükteydi. Bu konuda gerçekçi olmak gerek. İki takımın taraftarı bugün sahada olsaydı daha büyük sonuçlara yol açabilirdi” dedi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış