Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Oğulcan, G.Saray’da idmanlara başladı

Oğulcan, G.Saray’da idmanlara başladı
Son Güncellenme : 07 Eyl 2013 10:14

Bursaspor’da A Takımla birlikte çalışmalara katılmasına rağmen profesyonel sözleşme imzalatılmayan Oğulcan Florya Metin Oktay Tesisleri’nde idmanlara çıkmaya başladı

Oğulcan, G.Saray'da idmanlara başladı

Bursaspor’un 300 bin TL yetiştirme bedeli nedeniyle profesyonel sözleşme imzalatmadığı Oğulcan Çağlayan, Galatasaray’ın tesislerinde antrenmanlara başladı. İki kulüp anlaşma sağlayamazsa genç futbolcu 1 yıl resmi müsabakalarda forma giyemeyecek.

Oğulcan’ın transferi konusunda Bursaspor ve Galatasaray kulüplerinin anlaşma sağlaması durumunda genç futbolcu Galatasaray ile 3 yıllık sözleşme imzalayarak profosyonelliğe adım atacak. Bursaspor ile Galatasaray kulübünün oyuncunun transferi konusunda anlaşamaması durumunda ise Oğulcan Galatasaray ile profosyonel sözleşme imzalamak için 18 yaşına gireceği 22 Mart 2014 tarihini beklemek zorunda kalacak. Bu tarih geldiğinde ise Galatasaray TFF’ye Oğulcan’ın 300 bin TL’lik yetiştirme bedelini yatırıp oyuncuya profosyonel sözleşme imzalatabilecek ancak transfer dönemiolmadığı için Oğulcan yeni sezona kadar Galatasaray forması altında herhangi resmi müsabakada forma giyemeyecek.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış