Tototahminleri Formül Satış
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Genel > Ocakta geldi, ocakta gidiyor

Ocakta geldi, ocakta gidiyor
Son Güncellenme : 12 Kas 2014 16:29

Ocakta geldi, ocakta gidiyor
6 milyon 150 bin Euro’ya Gremio’dan alınan Alex Telles satışa çıkartılıyor… Hem performans hem yabancı kontenjanı hem de maliyet sıkıntısı nedeniyle gözden çıkartılan genç futbolcu, teklif gelirse ara transferde gönderilecek

HTSPOR / Erhan TELLİ

Galatasaray’da yolcular yavaş yavaş belli oluyor… Mali açıdan büyük bir sıkıntı yaşayan Sarı-Kırmızılılar çareyi futbolcu satmakta bulurken, ilk etapta performans açısından verim alamadıkları oyunculara yönelecek. Yabancı kontenjanına takılan ve kendisine verilen şansları iyi kullanamayan Alex Telles ise ilk yolcu olarak görülüyor… Geçtiğimiz ocak ayında dönemin teknik direktörü Roberto Mancini’nin büyük ısrarları sonrasında Gremio kulübünden 6 milyon 150 Bin Euro bonservis bedeli ödenerek alınan genç sambacının taliplisi çıkması durumunda Ocak 2015’te satılacağı kaydedildi.

İSPANYA’DAN CİDDİ TEKLİFLER
Bir türlü kendisinden beklenen patlamayı gerçekleştiremeyen Telles’in ancak 6 milyon Euro civarında bir bedelle satılmasının mümkün olabileceği, Brezilyalı oyuncuya özellikle İspanya’dan ciddi teklifler geldiği de ortaya çıktı. Telles için teklif gelmesi durumunda Cesare Prandelli’nin de buna karşı çıkmayacağı öğrenildi.

FENERBAHÇE VE GALATASARAY’DA O İSİMLER GİDEBİLİR

BU FUTBOLCULAR BEDAVA

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Yorum yapamya kapalı.

Tototahminleri Formül Satış
Tototahminleri Formül Satış
Toto Formül Satış